Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátom a nevem helyett egy másik női nevet mondott. Egyből bocsánatot kért és mondta hogy nem tudja miért mondta de ő soha nem csalt meg (állítása szerint) hihetek neki vagy lehet tényleg megcsal?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem veletlen.En SOSEM csaltam meg a baratom es megis van amikor a neve helyet egy olyan fiu nevet mondom aki akar velem jarni.De veletlenul.Szerintem folosleges aggodnod!
2008. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát azért nemtudom... én akit szeretek annak nemtudok más nevet mondani! ugyh kicsit izgulhatsz! de ha többször nemfog eléöfordulni akkor minden ok!
2008. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

én is mondtam már más nevet a páromnak is, barátaimnak is:) szóval ha nem fordul ez elő rendszeresen, akkor nincsen különösebb baj. sőt, képzeld csak, amikor kisebb koromban, olyan 10 éves lehettem; nagyszüleimnél voltam egy hetet vidéken, és ugye őket mamának meg papának szólítom. aztán amikor egy hét után hazatértem szüleimhez, anyukám falra mászott attól, hogy két hétig rendszeresen mamának hívtam:D nem direkt, csak úgy jött magától. lehet, hogy aznap sokat beszélt egy ilyen nevű lánnyal, vagy szó volt róla haverjaival, és azért hívott az ő nevén:) nyugi;)


köszöntem a lehetőséget.

2008. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj - régebben biztos más is volt az életében, de most téged szeret.

Ha hajszolod őt, az viszont biztos nem tesz jót! Tessék bízni benne, amíg okot nem ad az ellenkezőjére!

2008. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyedül azért nem mondok más nevet, mert a névmemóriám hihetetlen gáz, és ha egy nevet kell mondanom, előtte mindig NAGYON alaposan átgondolom, h tényleg jót mondok-e :D
2008. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

En jartam mar ugy, hogy szex kozben egy kedves ismerosom nevet mondtam....a parom arca leirhatatlan volt...

Soha nem csaltam meg. Halovany fogalmam sincs, miert mondtam!!!!!????

Tudom, hogy szarul eshetett, de szerintem nyelvbotlas lehetett az ove is akarcsak az enyem...

Arrol nem is beszelve, hogy mennyire ciki...

2008. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szeintem meg csal
2008. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen elszólások, arra utalnak, hogy tudat alatt másra vágyik....próbáld kideríteni van e olyan nevű ismerőse akinek a nevét mondta.
2008. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizony ez azt jelenti, hogy az épp aktuális élmény(jelen esetben a sex) ahhoz a névhez kötődik neki legjobban. Vagy egy előző ex ez talán a jobbik eset de ez is elég gáz. Vagy valaki olyan neve akire őrültül vágyik előfordulhat, hogy nem tud róla és tudatalatti a dolog de az esetek 99%-ban nagyon is tisztában van vele és bizony arra a valakire gondol miközben veled sexel gondolom nem kell magyaráznom, hogy ez miért szakító ok...
2008. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

azért ez attól is függ ám mennyire hasonlít a 2 név egymásra. Párom sokszor szólított egy jó darabig az exének a nevén, mindig kivertem a balhét, nem kellett volna, csak nagyon hasonlít egymásra a kettő, és több, mint 3,5 évig voltak együtt, szóval berögződés. Különben attól is lehet, hogy előtte egészen máson járt az esze (mint ahogy nagy valószínűséggel szeretkező hoppon maradt válaszolónak is tudat alatt beugrott valamilyen emlék, vagy teendő, az "áldott" személlyel kapcsolatban), és egész egyszerűen még "nem ébredt" fel az elmélkedésből.

Ne aggódj, ha látod, és érzed rajta, hogy szeret, puszta véletlen.

2008. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!