Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak le arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le arról, hogy folyton azt érezzem, muszáj kontrollálnom Őt? Tudjam kivel beszél, mit csinál, kivel van, miért van ott, mit beszélnek. Stb. mindketten domináns természetűek vagyunk, nagyon makacsok. Van-e erre hosszú távra megoldás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Tiszta anyám meg a párja...

De az szerintem überelhetetlen kontrolláció amit ők levágtak.

Az egésznek a kulcsa a féltékenység, az pedig a bizalmatlanságból fakad. Na ott kell elkezdeni kezelni a dolgot.

De most tulajdonképpen kontrollálod is vagy csak azt érzed hogy akarod ennyire kontrollálni?

2012. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ez is mint minden, nézőpont kérdése.

szerintem ez nem kontrollálás, hanem szerelmes vagy belé nagyon és szeretnéd tudni állandóan, hogy mi van vele, kicsit lehet féltékeny is vagy, de sztem tök normális megkérdezni, hogy miről ment a duma, amikor a bnőjével volt vagy ha vki felhívja éppen megkérdezd hogy ki volt az..

Sztem az lenne a gyanús, ha ezeket nem akarná megosztani veled.Nyilván nem percre pontosan mindent, de körvonalakban, pár szóban.

Sztem nem vagy gáz.

2012. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogyan, ebből már nem lehet kiszállni. új kapcsolat ..
2012. nov. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm.. Bár engem is kontrollálna a párom :) Sajnos nem teszi :)


Elég komoly lélektani háttere van ennek, az én tapasztalatom szerint, ha két domináns fél kerül kapcsolatba, az egyiknek általában engednie kell saját személyiségéből, szerencsésebb esetben ezt a lány teszi meg.

2012. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindkettőnknek nagyon rossz családképe volt,aztán meg az első párkapcsolatoktól kezdődően folyton csak csalódást okoztak párjaink. Mi MEGOLDANI szeretnénk a problémákat, nem pedig abban hagyni, hogy ezen nem lehet változtatni,( kedves privát üzenő, aki erre tanácsoltál). Igen, önképünk is nagyon rossz, pedig mindig kapjuk a visszaigazolást másoktól is, hogy nem vagyunk szörnyek...és mégsem vagyunk magunkkal megelégedve. Én vagyok a lány...ezért én kéne többet engedjek? vagy ez hogyan kéne legyen? Komoly terveink vannak együtt a jövőre nézve, de tudjuk, ha egymást marjuk, hosszútávra nem jó és nem szeretnénk egy gyermek életét, gyerekkorát ezzel tönkretenni, ahogy nekünk tették szüleink dulakodása. Vagy ilyen kérdésekkel már inkább egy tanácsadóhoz forduljak?
2012. nov. 13. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld visszafejteni a NŐ és a FÉRFI hagyományos szerepeit. Tudom, hogy a mai világban ez nehéz, de szerencsés esetben a férfi a családfenntartó, a nő pedig, aki őrzi az otthon melegét és neveli a gyerkőcöket. Ebben a kontextusban a férfinak kell aktívabbnak, dominánsabbnak lennie.


#4-es voltam.

2012. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!