Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő 19 és 15. Egy iskolába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő 19 és 15. Egy iskolába járunk. Lehet akadály a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Mindketten gimibe járunk, csak én elsős vagyok, ő pedig negyedikes(10.,13.), tehát ebben az évben végzős. Sokat beszélgetünk neten, élőben még csak párszor sikerült hosszabban beszélgetnünk, iskolában nem nagyon van rá alkalom, mivel vele is ott szoktak lenni az osztálytársai, meg velem is. Esténként 1-2 órát mindig beszélgetünk, attól függ, hogy van ideje rá. Mivel ő végez és jövőre Bécsbe megy egyetemre, van mit csinálnia így, érettségi előtt. Eléggé visszafogott személyiség, de úgy gondolom, csak meg kell ismerni, és akkor már simán lehet vele szórakozni. Jól érzem magam a társaságában.

Szerintetek zavarhatja őt a korkülönbség? Hozzátenném, engem nem zavar...:)

15/L 19/F


2012. nov. 14. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális és nem csak az ártatlanságodra megy, akkor nem akadály. 19/F
2012. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én elég cikinek érezném.

17/F

2012. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha Bécsbe megy, akkor nem sok értelme van, hogy kapcsolatot létesíts vele. 15 éves vagy, nem biztos, hogy egyből egy távkapcsolatra lenne szükséged, inkább keress egy olyan srácot, akivel rendszeresen tudsz találkozni.
2012. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normálisnak normális. Nem is az az összevissza csajozós típus szerencsére. És én nem érzem őt egyáltalán cikinek. Attól tartok, hogy ő hogyan gondol rám.
2012. nov. 14. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele...csak abban reménykedtem, hogy az addigi majdnem egy évet még ki lehetne használni. A későbbi dolgokon egyelőre nem gondolkoztam, habár bennem is felvetődött ez a kétely.
2012. nov. 14. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, lenne cirka egy évetek, ami alatt beleszeretsz, és utána, ha kimegy Bécsbe mi lesz? Jó esetben kéthetente találkoztok egy napot? Ráadásul elengedni sem lenne könnyű. Gondold át alaposan, hogy valóban erre vágysz-e.
2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ne akarj távkapcsolatot. (tapasztalat) 15/f
2012. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én még anno 14 évesen jöttem össze egy végzőssel, bár fél évig együtt voltunk, nem mondanám igazi érett kapcsolatnak. gondolom, ha téged a korkülönbség nem zavar, akkor tisztában vagy azzal, hogy egy 19 éves srác számára egy kapcsolat nem csak smárolásból meg tipi-tapiból áll.. ha ez számodra rendben van, és ő is olyan jeleket küld feléd, amiből egyértelmű hogy vonzódik hozzád, akkor szerintem próbáljátok meg. őszintén szólva, sokat nem veszíthetsz. nem sok tinikapcsolat bír ki egy évet. de ha igen, akkor meg már elég erősek lesztek ahhoz, hogy a távkapcsolatot is legyűrjétek.
2012. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!