Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy szerelem-sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelem-szeretet-vagy kötődés amit érzek?

Figyelt kérdés
Honnan lehet észre venni, hogy szerelmes vagyok-e...Vagy esetleg csak szeretem...Vagy csak kötődöm hozzá! Mik a jelei?
2008. máj. 24. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kotodes az, amikor a masik nagyon bunko hozzad v. eppen halal unalmas mar de te megis vele akarsz lenni, mert mar megszoktad.

A szeretet ami nem szab hatarokat. Elenged, elfogad, elvezi a masikkal egyutt toltott idot.

A szerelem az onzes, felemelo lila kod. Amikor a masik mindenkitol, mendentol jobb. A szava szent, szivdobogtato.

Az ember akkor szerencses, ha a szeretet es a szerelem kozott reked meg valahol.

En voltam mar mind a haromban. Az elsotol nagyon szenvedtem es nem mertem sokaig lepni. Aztan megtettem es joltettem.

Voltam nagyon szerelmes. Igaz szerelem volt es nem mult el, mert testileg es lelkileg beteljesitetlen maradt. Nem rajtunk mult.

...es vagyok ebben a szerencses allapotban. Mikor nagyon szeretem a paromat es a szerelem is hullamokban jon.

Szeretunk egyutt lenni kozel 4 ev utan sem unalmas - mint a ragaszkodos bunko....

En az en erzeseimet igy fogalmaznam meg....roviden.

Ird le, mit erzel!

2008. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy én mit érzek...Azt, hogy már nem dobogtatja meg a szívem úgy mint régebben! Régebben mikor megláttam akkor pillangók repkedtek a gyomromba...Mikor megcsókolt olyan volt mint egy szép álom, mikor megsimogatott beleremegett az egész testem!

De valahogy már nem! Már olyan mintha egy idegennel lennék-> de mégis sokat gondolok a régi időkre meg rá!

És nem tom, hogy mit érzek! És zavar!

2008. máj. 26. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondoltam, h most írnom kell neked, mert ugyanebbe a helyzetbe kerültem én is. 2 éve vagyunk együtt, viszont nagyon ritkán tudunk csak találkozni, szóval erősen távkapcsolat... De szerintem ettől függetlenül is utolér minden kapcsolatot a rózsaszín köd vége. Ezt én egy érzékelhető nagy mélypontként él(t)em meg. Ezt meg is mondtam a páromnak, h tudjon róla, és segítsen kilábalni belőle. Nagyon megértő volt, még jobban szeretett és eltűrte minden hülyeségem... Most már jobb valamivel, de még beletelik kis időbe. Nagyon szeretem őt, és eszembe se jutott elhagyni azért hogy másvalakivel újra "lángoljak" (először is meg se tudnám tenni). Szóval szerintem ez az értékesebb része a kapcsolatnak, és nem lehet mindig ész nélkül csak szerelmesnek lenni. :) Ez persze nem azt jeletni, h mostmár nem vagyok szerelmes belé, csak nem úgy... valahoyg egészen más módon. És szerintem sokak itt fejezik be a dolgot azzal a kijelentéssel, h "elmúlt"... De ez nem igaz. Csak most kezdődik. :)
2008. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!