Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párodnak van egy idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak van egy idegesítő szokása, ami téged zavar, hogyan mondod meg neki?

Figyelt kérdés
Az én párom túrja az orrát. Akkor is, ha ott vagyok mellette épp. B@romira zavar. Csak hát mivel kényes téma, nem tudom hogy mondjam meg neki, hogy fejezze be mert elhányom magam.
2012. nov. 15. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan ezt kellene mondanod mikor épp előtted csinálja.

Fejezd be mert elhányom magam....ha ebből nem érti meg h gusztustalan akkor semmiből :)

2012. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak ez nekem is olyan kínos
2012. nov. 15. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:

A legkinosabb dolgokat kell megmondani A/T.

Mert minnél körülményesebben, finomabban próbálod közölni annál rosszabb....

2012. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást és nyíltak/őszinték vagytok egymással, akkor mindent meg lehet beszélni úgy, hogy senki se sértődjön meg.
2012. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen kínos. Mond meg neki, hogy ez számodra gusztustalan és ne előtted csinálja.
2012. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 timike26 ***** válasza:

ohh a fèrjemmnek rengeteg idegesito szokàsa volt...rà lehet szèpen is vezetni,de szerintem felesleges idopocsèkolàs.mond meg neki nyiltan hogy ez undorito,elveszi a kedved tole,lehetosègekhez mèrten ne elotted csinàlja.

pl:ugy evett mit aki èletèbe nem evett,gusztustalan modra,rendessen ràgàs nèlkul kuldte le a kajàt,amit hallotam hogy leèr..2 hètig nem voltam hajlando egyutt enni vele,rengetegszer felàlltam az sztaltol ès kèsobb ettem mire megtanult ràgni ès szèp nyugodtan enni.

2012. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én elég szókimondó ember vagyok (ha a párom ezt nem fogadta volna el, akkor nem is lennénk együtt, mert valamennyit lehet változni, de teljesen nem). Szóval ha engem valami zavar, azt akkor és ott megmondom neki. Persze ha egy áruházban vagyunk, akkor nem szégyenítem meg senki előtt, ez nyilvánvaló, de ha otthon vagyunk és valami olyan tesz, akkor egyszerűen csak megmondom, hogy ne tegye. Pl. elég sokszor előfordul, hogy hazajön a melóból, leveszik a cipőjét és büdös a lába. Akkor általában ennyit mondok: "fúj, de büdös a lábad, menjél már mosd meg" utána leveszi a zokniját és benn akarja hagyni a szobában, erre én: "itt ne hagyd azt a büdös zoknit, vidd innen a szennyesbe", erre ő poénkodik egyet, hogy "miért, olyan jó illata van, megszagolod?" (közelít), erre én: "de egy paraszt vagy!" Persze mi ezen jókat nevetünk, ő sem sértődik meg, ha rászólok, meg én se ha közelít vele felém :) Vagy pl "már százszor mondtam, hogy rakd le normálisan a ruhádat, mert kidobálom!", akkor megigazítja és kész. Nem csinál belőle ügyet, ha rászólok. Nekem ilyen a stílusom, ő ezt tudja, elfogadta, kész, jól elpoénkodunk ezeken. Persze van, amikor nyűgösebbek vagyunk és akkor nem vesszük annyira jó néven, ha ilyen van, de ez ritka. Van olyan is, hogy normálisan megkérem valamire: pl "kértem már, hogy rakd el a ruháidat (amik ki vannak vasalva)... "jó majd elrakom"... "most rakd el légyszíves, mert tudom, hogy később elfelejted". Ilyenek. A rossz szokásoknál is így van, de ezeken vagy változtatnak vagy nem. Ha valami berögzült náluk, akkor azon nem nagyon szoktak változtatni.


Szerintem kérd meg normálisan, hogy ne csinálja, mert gusztustalan, vagy legalább előtted ne! Bocs a regényért!

2012. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én őszintén megmondom ha idegesít valami. A párom a pattanását vakargatta mindig ki véresre, rászóltam, hogy ez elég undorító és azóta nem is csinálja.

Ha túrná az orrát megfognám a kezét, és mondanám, hogy "ne turkálj az orrodban, fujj". Kb. ennyi. Ha nem mondod sose hagyja abba.

2012. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, mikor kapta meg a bányászengedélyt.
2012. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te is kezd el túrni előtte és ha leszól,akkor mondd azt,hogy te is ezt csinálod.
2012. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!