Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket imponál ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket imponál ha egy 13-18 éves fiú kitanul valamilyen harcművészetet? Most rólam is szól ez a kérdés,13 vagyok.

Figyelt kérdés

Most arról lenne szó hogyha jól tudok verekedni meg hasonlók pl egy seprűnyelet ketté tudok rúgni ilyenek.

Az plusz pont egy kapcsolatban és jobban biztonságban érzitek magatokat?



2012. nov. 18. 08:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a válaszokat aki használható ÉRTELMES választ ad annak küldöm a zöld kacsót :)
2012. nov. 18. 08:53
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen :) meg is tudod védeni magatokat az utcán ha úgy adódik.
2012. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
öcsém baszarás :D 5 perce tettem ki a kérdést és jött is 1 válasz :))))) ment a zöld kezecske köszi!
2012. nov. 18. 08:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Te vagy Songoku??
2012. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem hátrány annyit mondhatok :)
2012. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én nekem ilyen fiúk tetszenek mert ha kell akkor meg tudnak védeni
2012. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbbször max cigáncs banda támad rád de nem egyedül vannak és hiába nem jeleskednek harcművészettel, attól még összevernek, és tudni lehet h ők nem egyedül vannak.


Azon kívül max alkoholistál támadnak rád akiket lazán összever egy nagyi is.


vagy valaki éjjel késsel, de ott jobb ha vigyázol.

2012. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A 7. jól írta. Ez a megvédés dolog bár tényleg imponáló lehet a lányoknak, éles helyzetben sokkal biztosabb a futás. Hiába tanulsz harcművészetet, kezdetben még 1 ember ellen is nehéz dolgod lesz, főleg, hogyha ő az utcán tanult, nem köti semmilyen formai kötöttség. Több ember ellen meg pláne nincs esélyed. Ha a támadónál meg kés van, akkor meg aztán pláne inkább add oda neki az értékeid, mert könnyen ott hagyhatod a fogad.

Később persze már javulnak az esélyeid, ha olyan magas szintre jutsz a harcművészetben, de odáig eljutni pár év alatt nem lehet. Évtizedek munkája szükséges hozzá. Viszont a harcművészet tanulása hatalmas önbizalomhoz juttathat, és ez pedig nagyon nem hátrány a csajozásnál.

2012. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

egyébként én már haladok a seprűnyél kettérúgással.Pont azért írtam ki:)

köszi szépen amúgy a válaszokat. Az edzőteremben tanulok ilyeneket.

Egyébként a cigányok sem olyan rossz emberek.

Bizonyos szinten engem is tisztelnek ott ahova én járok mivel ugyanazokat csinálom mint ők.

Most ezalatt nem azt értem hogy szteroidozok meg porozok tisztán nyomom az edzést csak azért nem basznak meg az utcán mert ismernek tehát én sok cigányt ismerek,nem is bántom őket se szóval se sehogy az utcán köszönőviszonyban vagyok velük néha-néha megállok beszélgetni de ezért légyszives ne nézzetek le engem.

Attól hogy fehérbőrű vagyok még lehetnek már ismerőseim is.

És amúgy azért tanulok harcművészeteket hogyha majd "idősebb" leszek 50-60 éves akkor ezt mondják:

"Igen ő az fasza gyerek volt."

És ne így emlegessenek:

"Az egy sunyi senkiházi volt"

Csak ennyit akartam azért még várom a kommenteket és megy mindenkinek a zöld pacsi!


Köszi!

2012. nov. 18. 09:40
 10/13 anonim ***** válasza:

tényleg nem hátrány

azért ne úgy menj oda egy lányhoz, hogy helószia, én tudok seprűnyelet kettérúgni (nem kell mindenkinek a képébetolni, mutogatni; meg hogy másról se szóljon az életed)

2012. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!