Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eset: szűz csaj vagy. évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eset: szűz csaj vagy. évek óta jársz egy pasival. Csak ragaszkodsz hozzá. Le fogtok feküdni? Vagy ebből még lehet szerelem? De ragaszkodásból nem hiszem, h lefekszik vki a másikkal, vagy igen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
le fogtok feküdni!
2009. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztemis, mer a szűzlányokban előbbutóbb felébred a vágy, és kapva kapnak az alkalmom.


amúgy nemérterm, hogy egy szűzlány, aki még valszeg elég fiatal, mi a francnak van együtt egy olyan pasival, akihez csak ragaszkodik, de nem szereti. fiatal még, élje ki magát, nehogymár lecövekeljen egy olyannál akit nemis szeret..::S

2009. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

barátnőm a csaj. de nemrég szakítottunk, mert nem akart tőlem semmit és mindig nyafogott. erre fel ha arra került volna a sor, megkaptam, azért, mert nem értettem vele egyet és rossz voltam xD

ezért inkább szakítottam vele, de kíváncsi vagyok, vissza fog e jönni.

köszi az eddigieket, többiek szerint?:)

2009. aug. 15. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eleve nem járnék évekig egy pasival pusztán ragaszkodásból, szóval nálam már itt véget is ér a történet...

19/L

2009. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennék alapból nem járnék olyan csajjal aki csak ragaszkodásból van velem...De mivel lány vagyok nem járnék olyan fiúval akihez csak ragaszkodom. évek óta... sztem ebből már szerelem nem lesz (ne haragudj =( ) Lehet hogy lefogtok feküdni, de ha már szakítottatok nem igazán hiszem. :S
2009. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!