Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszoktátok mondani a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszoktátok mondani a párotoknak, hogy mennyi partneretek volt őelőtte?

Figyelt kérdés
mennyi idő után mondtátok el? őszintén elmondjátok, vagy csaltok esetleg a számmal? és az utolsó kérdés :D ezt a témát te vagy a párod (F vagy L) hozta fel, ha felhozta?

2012. nov. 18. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el és ő sem nekem. Másfél éve vagyunk együtt, de még mindig csak kb számot tudunk a másikról és ennél többet nem is fogunk/szeretnénk. Mi már az elején megbeszéltük (nem emlékszem ki hozta fel), hogy a múltban történt dolgok lezárultak és nincs ennek semmi jelentősége.
2012. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég karcsú lenne a lista.

De barátnőm sincs,szóval nem nagyon kell csalni semmin.:D

2012. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lányoknál a megadott szám több mint 1 akkor számot szorozd be 3mal


fiúknál a megadott szám minumum 3 akkor számot oszd el 3mal

2012. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mielőtt összejöttünk, azelőtt elmondtam neki, hogy még sosem volt barátom (de akkor ugye még nem tudtam, hogy összejövünk). Ő elmondta, hány nővel volt dolga.
2012. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ez a lista konkrétan a NULL makróval egyenlő
2012. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

aham, hát én nemrég összejöttem valakivel, ő kérdezett az előző barátomról, hogy mikor volt ilyesmi és az ő korábbi barátnőjét is ilyen szinten megemlítette.

4 partnerem volt előtte, de ebből 1 volt igazán komoly... nem tudom ezt ő soknak találná-e... és azért kiváncsi lennék neki hánnyal volt dolga, bár biztos sok és fogalmam sincs hogy reagálnék erre, főleg így az elején.

Ezért vagyok kiváncsi, hogy felétek mennyire beszéd téma az ilyen.

2012. nov. 18. 23:45
 7/10 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
El. Miért ne mondanám. Nincs sok mindent mondanom vagy titkolnom.
2012. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos el.
2012. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El. Szarul is érzem magam, mikor ennyi idősen elárulom, hogy 0.


20F

2012. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én annó rákérdeztem exem számára de nem mondta meg. Kb tudom. Ő az enyémre egyáltalán nem volt kíváncsi.

Ha valaki megkérdezné csak akkor mondanék igazat, ha úgy gondolom, hogy nem fog lenézni miatta. Nem nagy a szám egyáltalán csak volt egy egyéjszakás is.


21L

2012. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!