Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek a szeretője vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a szeretője vagy mit ajándékoznátok neki születésnapjára/névnapjára, hogy ne legyen belőle probléma otthon?

Figyelt kérdés
Szeretője vagyok egy férfinek,szerelmesek vagyunk egymásba.Szeretném meglepni valami ajándékkal,de nem szeretném,hogy otthon neki ebből bármi problámája legyen vagy gyanúba keveredjen...Ti mit ajánlotok? Menjünk csak vacsorázni?
2009. aug. 15. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

a vacsora jó, vagy olyan ajándékot, amire ráfoghatja, hogy ő vette magának, pl. könyv, parfüm, cigitárca, elektromos kütyü (vagy annak tartozéka), napszemüveg...stb.

a szívecskés, szerelmi jellegű dolgok, pl. plüss maci kizárva:)

2009. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kankalin ***** válasza:
100%

Ha a szeretője vagy gyanítom nem vacsorára vágyik, azt otthon is kap...

Kösd át magad egy nagy piros masnival.

2009. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz nős férfival,én is megjártam,most se felejtettem el még szeretem őt,csak ki használ hidd el,aztán ott hagy.Ráadásul csak második vagy,első a családja.
2009. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most szerető vagy, vagy házaságromboló feleségjelölt? Mert nem mindegy. Ha szerető vagy, akkor magadat piros masnival, ha utóbbi, akkor pedig a szívecskés piros plüssmackó is megteszi.
2009. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Játszd el azt, hogy Te vagy a feleség, és gondold végig, mi nem lenne gyanús.

Az én férjem szeretője is tuti kis ajándékot választott a drágának, mégis bebuktak...az volt az utolsó csepp a pohárba

2009. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...még várok válaszokat.
2009. aug. 16. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!