Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok és őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és őrülten szeretnék egy kisbabát. Normális ez?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok hozzá ez enyhe kifejezés és én is és a párom is vigyáz hogy ne legyen szóval nem is lesz ez tuti! Csak az érdekelne hogy normális ez? !!!Normális ez???
2007. szept. 1. 14:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom,de az biztos,hogy ilyen korban még nagy felelőtlenség lenne gyermeket vállalni...

Ha mindenképpen szeretnél valakiről gondoskodni,én ajánlom először probálkozz valami kis háziállattal,pl,kutyával!Sok ismerősöm csinálja ezt!Egy babakutyát felnevelni is nagy felelősség de egy gyereket mégnagyobb!Gondold meg!

2007. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg kiskoru vagy, es meggyulik a baratodnak a torvenyyel a baja ha teherbe ejt! Eld az eleted,meg nagyon fiatal vagy a babahoz,meg magad is gyerek vagy,nem vagy kepes gondoskodni rola.

Menj el egy baba aruhazba es nezd meg mennyibe kerul a babakelengye,meg tudnand e venni,es a babat etetni is kell,a ruhacskait azonnal kinovi es masikat kell venni,nem is beszelve arrol,hogyha veletlenul megbetegszik es egesz ejszaka sir,mit fogsz csinalni?

2007. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyermekszüléshez sem testileg, sem lelkileg még nem vagy felkészülve. Ha anyai ösztöneidet szeretnéd hasznositani, akkor a rokonságban, vagy ismerősök körében levő kisbabákkal foglalkozzál, talán a szülők még örülnek is egy alkalmi bébiszitternek.
2007. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért vágysz rá, és azért gondolkozol a témán, mert úgy érzed, hogy megtaláltad az az embert, akivel le tudnád élni az életedet. Az, hogy álmodozol erről, egyáltalán nem bűn, ez a szerelem része, tartozéka. Te is bevallottad, hogy tesztek ellene, és nem is szeretnétek még, úgyhogy biztos vagyok abban, hogy felelősségteljesen gondolkozol (hiszen ezt ki is nyilvánítottad). Ne félj, a gondoskodni vágyás ennek az érdésnek a része, amiben most nyakig benne vagy. Én is javaslok egy tengerimalacot, macsekot, vagy ilyesmit, akit - ha együtt vagytok - együtt tudtok babusgatni, dédelgetni. Beszéld meg a barátoddal, hogy "kinevezitek" a mindkettőtök által választott állatkát a "gyereketeknek", szerintem nem fog tiltakozni! =o) Teljesen normális vagy, csak a hormonok kavarognak benned őrült sebességgel, de ez még nem azt jelenti, hogy 15 évesen fogsz szülni, mert józan ésszel gondolkozol, ne aggódj!
2007. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló már mindent elmondott:) Én csak remélem hogy mondjuk 10év múlva is ugyanennyire szeretnél majd egy kisbabát és akkor már elég érett is leszel ahhoz hogy megszülj egy gyermeket és fel is neveld.
2007. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
TELJESEN NORMÁLIS!!!Látszik h tisztában vagy vele, h nem vagy elég érett, meg nem is igazán vagy felkészülve rá. Akarni mindig lehet:) 3 öcsém van, 2 évess korom óta folyton babát akarok. MOst van egy komolya kapcsolatom és ez az érzés egyre erősödik.'8 éves vagyok és tudom, hogy tönkretenném az életem és a babáét is. Így várunk. 4-5 év és aztán nyugisan valóra válhat az álmom. Szóval akarni lehet és normális csak várni kell:)
2007. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális érzés, én most 20 éves vagyok (és boldog kismama), emlékszem rá, hogy 15 éves korom óta erre vágytam, hát eddig vártam vele. Szerintem mindenképpen várj vele te is, amíg pl. tanulsz. De sok fiatal lány érzi úgy, hogy mindent megtenne azért, hogy anya lehessen. Szerintem, ha eljön az ideje, te nagyon jó anya leszel, csak várd ki, hogy ehhez meglegyen egy bizonyos háttered (nem úgy értem, hogy várd meg, amíg milliomos leszel, csak amíg már biztonságos lesz az anyagi helyzetetek).
2007. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Én 12 évesen akartam gyereket.nem volt pasim hisz még én is gyerek voltam.és nem is voltam elfoglalva ilyen dolgokkal. nem tudtam hogy lesz a baba. csak tetszett amit anyutól láttam.aztán megengedte hogy a 3 hónapos hugit pelenkázzam büfiztessem.és az első kakinál már nem is tünt olyan jó dolognak. és amikor lebukott... már jó volt a hajas babám. 27 évesen lettem anya és így volt jó minden. gondolkozz.
2007. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezzel 16-21 éves korom között, megőrültem egy babáért, de felfogtam ésszel, hogy még nem lehet. Most 28évesen vagyok 5 hetes terhes.

Örülök, hogy nem vagy felelőtelen, ez nagyon jó.

És ne félj,az érzés természetes-szerintem, miért ne vágyhatnánk baba után:-)

De még egy darabig védekezz és találd meg párod, alapozd meg a pici otthonát:-)

2007. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szülészeti osztályon dolgozom. Előfordul, hogy 18 év alatti "gyerekek" szülnek. Azért mondom, hogy gyerekek, mert a viselkedésükön látszik. Biztosan nagyon szeretik majd a gyermeküket, de az igazi anyai ösztön még nincs bennük kialakulva. Ők is gondoskodásra vágynak még, nehéz érzelmileg feldolgozniuk, hogy most nekik kell mindent "feláldozni". A gyermeknevelés nem pár évre, hanem egy életre szól.

Azt tanácsolom, hogy várj még vele!

2007. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!