Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagy probléma, hogy nem akarok gyereket, utálom őket és idegesítenek?

Figyelt kérdés

Az meg hab a tortán, hogy a mai gyerekere ha ránzek sírok/nevetek, a francnak van kedve aggódni, hogy a fiam mikor lövi túl magát ey bulin vagy a lányomat hányan vágják partyba az iskolába/bulin-be.

Tény, hogy ha úgy nevelem akkor nem lesz ilyen, de rajtam kívűl még az a szociális élete is neveli, ha csak le nem lövöm a tvt és nem engeedem emberek közé 18éves koráig.


2012. nov. 22. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem elég nagy probléma...!
2012. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem, jelenleg nem nagy probléma. Eljön az idő, mikor találkozol valakivel és már akarsz is!

Remélem így van, mert még én sem akarok!

38F.

2012. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

az oldalon a család kategóriában nagyon sok ilyen kérdés van, hogy nem akarnak gyereket. ÉS ott sok embert fogsz találni aki szintén nem akar.


De sajnos vannak pasik akiknek egy nő képes elvenni az eszét és gyereket csinálnak....

2012. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Akkor várj még, aztán olyan nővel kezdj, akinek már felnőtt gyereke van :P

És igen, szerintem baj. A legtöbb nő szeretne gyereket, ez ösztönös, természetes dolog.

De talán majd megváltozik a véleményed.

2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és nem akarok gyereket. 29 éves vagyok.

Nekem az a problémám, hogy sosem fogok találni olyan pasit, aki szintén nem akar.

Volt már ilyen barátom, de ő is bekattant egyszer, és közölte, hogy mégis akar. Elhagytam.

2012. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Gyereknek nem a tv-n kell nevelődnie, és akkor nem lövi túl magát.


Főleg ha szerető családban nő fel, ahol van előtte követendő példa akkor meg főleg nem.

2012. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem probléma.
2012. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó kár, hogy nem passzolunk korban. Mindenki azt mondja, hogy majd megváltozik, de én ezt nem tartom valószínűnek, már maga a gondolat is erbozaszt, hogy egy kisgyerekre kell figyelni mikor szarja össze a pelenkáját, adja az undorító sípoló hangokat, olyan 4 és 8 éves kor között még elviselhető, de aztán jön az iskolás korszak, és azt nézve mit művelnek a MAI iskolások, már azt a részt is kiahgynám, eltiltanám dolgoktól neki állna lázadoni stb stb


Egyszerűen semmi kedvem ehhez.

2012. nov. 22. 19:54
 9/19 A kérdező kommentje:

*Utolsó = 19:42


19:52, értem én,hogy szerető család, de mindig lesznek tényezők amik befolyásolják. Pl Iskolába megtudja, hogy ez a trendi aztán az istennek tilthatom el mert ő nem hajlandó kilógni a sorból

2012. nov. 22. 19:55
 10/19 anonim ***** válasza:

Én ezt a problémát meg tudom érteni.


Az a legnagyobb baj, hogy a mai gyerekek nagyon neveletlenek -legalábbis én így látom. Nem adják át a helyüket az időseknek, tiszteletlenek, stb. De a legnagyobb probléma az, hogy vannak olyan szülők, akik szentnek tartják a kisgyereküket, mindent megadnak nekik meg ilyenek. Egyik rokonunk felesége úgy neveli a gyereket, hogy nem állít fel neki akadályokat, nem foglalkozik vele. A családunk nagy része KI VAN AKADVA!



Szóval, én sem kedvelem az ilyen gyerkőcöket. Talán ez lehet az oka, hogy elment a kedvem a gyerekvállalástól, mégha normális nevelési módszereim lennének. Lehet, hogy viccesen hangzik, de egy barátnőm gyerekkorában azt mondta, óvónő szeretne lenni, de felnőtt fejjel meggondolta magát. Azt mondta, sok a gond velük. És igaza is volt.

2012. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!