Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pár szakít hosszú évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár szakít hosszú évek után, mert elmúlt a szerelem, de később akár évekig se találnak másikat, akkor lehetséges, hogy egy nap újra egymásra találjanak?

Figyelt kérdés
És nem azért, mert rájönnek h még az exel is jobb lenni, mint egyedül, hanem arra jönnek rá, hogy mégis csak ő volt az igazi. Lettek volna jelentkezők, de egyik fél számára sem volt megfelelő, ezért nem jött össze. Lehetséges ez? Van, aki ezt átélte? Hogy történt? Tapasztalatokat szívesen fogadok erről :)
2012. nov. 23. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hallottam még ilyet.

szakítás után a nőket ellepik az új próbálkozók,ezért hamar kiheverik,elfelejtik az előzőt.

2012. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt nem hiszem. Nincs olyan, hogy "igazi", csak hozzád való emberek.

Ha a szakítás után évekkel mégis összejöttök újra, az inkább azért van, mert sokáig nem talált jobbat, és nem akar már egyedül lenni.


És szerintem egy elválás évek után óriási seb, akkor is, ha már elmúlt a szerelem. Én nem hiszek ilyen útán az újrakezdében, pláne nem évek múlva.

Ha megint elmúlik a szerelem, megint ott hagyják egymást?


Szerintem az "igazi" éppen arról ismerszik meg, hogy ha kell, foggal - körömmel küzd a kapcsolatért, és nem engedi meg, hogy valaha is szakítás legyen belőle.

2012. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen!! Ha nem Nekem mesélik ezt el én sem hiszem el. A kollégám 40 év körüli férfi, volt neki egy barátnője 14 éves korában, persze szét mentek, kis tini szerelemnek bizonyult.. Felnőtt, el vett egy nőt, lett neki 2 fia.. most pár hónappal ezelőtt elváltak, nagyon kiborult , pszichológushoz kellett járnia.. erre találkozott ezzel a "14éves" lányocskával , és azt mondta Nekem, hogy azt hitte, hogy a feleségénél jobban senkit nem szeretett és nem is fog.. de akivel most van és anno csak egy szájra puszi csattant el, most Vele van és nagyon szerelmes!! Milyen ez a sors..:)
2012. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!