Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy a férjem megcsal-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gyanúm, hogy a férjemnek van valakije.

Februárban lennénk 2 éve házasok és van egy 3 hónapos kislányunk.

Kb. 1 hónapja találtam az emailjében egy üzenetet, ami arról szólt hogy ő is titkos kapcsolatot keres, írta valakinek. Amikor szembesítettem vele, még neki állt feljebb, hogy nem ő volt, biztos feltörték az emailjét, meg hogy neki ideje se lenne rá stb stb. Túl tettük magunkat rajta. Ma reggel kapott egy sms-t, ő még aludt, gondoltam megnézem. Valami Ero69 ről jött hogy szimpatizálok veled, majd ero-n beszélünk. cupp. Nem kérdeztem reggel semmit tőle, nem akartam korán reggel veszekedni. Szerintetek mit csináljak?


2012. nov. 23. 08:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni ,de sajnos igen megcsal a párod :( Ezek egyértelmű bízonyitékok nem?Ok chetelgessen miegymás,de a számát miért adja meg?Szégyellheti magát a párod ott a kisgyerek ott vagy te aki nem rég szült ...Hát biztos nem ezt érdemled.Megha ilyen vagány és merész ,hogy megadj a aszámát idegen nőknek akkor álljon eléd és mondja meg ,hogy neki más nőkell és hagyjon ott benneteket.Habár az ilyen férfi ritka mint a fehér holló.

Viszont nemrég vagytok házasok előtte meddig jártatok,mert kicsit korainak tartom ezt a viselkedést tőle.

2012. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ja ha nem törli ki az sms-t akkor mentsd ki a számát és hívd fel a csajt.
2012. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Szia

Ebből egyenlőre az jön le nekem, hogy nem biztos hogy még megcsalt, de az biztos hogy arra készül.

Ha nem szeretnéd felhívni az sms küldőt /én azt tenném/ akkor adok egy tanácsot.

Mivel tudod az email fiókja jelszavát, így be tudsz lépni a "társkereső" regisztrációjára és ott le tudod nyomozni, hogy mit művel.

2012. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem kell kideríteni,mert ez már kiderült,legalábbis a szándék.
2012. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt.

Kimentettem a számot, hívtam is kétszer de nem veszik fel.

Az emaijét is néztem, de a múltkori balhé óta csinált másikat, aminek nem tudom a jelszavát. Azt mondta azért csinált másikat, hogy azt nem fogják az ismerősei ismerni, így nem tudnak szórakozni.

2012. nov. 23. 08:55
 6/30 anonim ***** válasza:
30%
Ejj, mikor a nő kutakodik a férfi után, akkor hol maradnak a "szemét dolog belenézni a párom dolgaiba" feministák?
2012. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Es mi van akkor, ha van valakije? Úgy értem mit lesz akkor? Válás? Mert ha nem, akkor meg nem mindegy? Ha kételkedsz benne, ha kutatsz utána, ott mar régen baj van....
2012. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdés,hogyan derítse ki,értelmezd már a kérdést.
2012. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Jó, kideríti, mert teszem azt követi egy napig. Es? Utána mi lesz? Nem kellene előre gondolkozni? Megtudja hogy megcsalja - de minek, ha nem tudja, mi a következő lépés?
2012. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Attól még joga van tudni az igazat,aztán azt kezd vele amit akar.
2012. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!