Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha tetszik egy lány de ugyanakkor kb mindenben az ellentétem?

Figyelt kérdés
szal tetszik nekem, meg ő is mondta, hogy én neki de teljesen más mint én és néha úgy gondolom, hogy ez teljesen őrült a tettei alapján. Eddig nem akartam kezdeményezni mert rövid kapcsolatot nem akarok, de szerintetek van egy ilyen kapcsolatnak jövője?
2012. nov. 23. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag az ellentétek vonzzák egymást,de persze azért ehhez tudni kéne milyen ellentétek,de amúgy szerintem lehet jövője a kapcsolatotoknak!
2012. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AndreaMariann ***** válasza:

Ugyanígy vagyok egy sráccal,a munkatársam,és mindenkinek nyilvánvaló,hogy megbolondulunk egymásért,de egymástól is...nem tudom,mi lesz belőle,de ha vágytok egymásra,akkor miért ne próbálhatnátok meg?

Beleugrani nem szabad,csakis már úgy,hogy az alapvető dolgokban azért mégse legyen annyira eltérő a különbség,vagy kompromisszumképesek legyetek mind a ketten.

2012. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a szitu állt be! nem tudom lépjek-e tovább? 15/L

korod?

2012. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!