Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A barátommal már 9 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban az egyetem miatt. Minden hétvégét együtt töltünk. Hét közben pedig msn-ezünk.

Figyelt kérdés

Egyik délután felhívott,hogy suli után összefutna a haverjaival,de lesz msn-en később.Nos,oda is csak este negyed 11-kor ért oda.Reméltem,hogy jól szórakozott a barátaival,megittak egy-két sört,és talán ez húzódott el kicsit.Mikor rákérdeztem,elmesélte, hogy egy lány haverjával sétáltak fel a Gellért-hegyre,közben pedig beszélgettek.Korábban is említette,hogy szívesen sétálgatna a városban ezzel a lánnyal,mert még szülővárosából ismeri és elég régóta nem beszéltek.Akkor megbeszéltük,hogy nekem nem tetszene,ha lányokkal sétálgatna kettesben.Úgy tűnt megértette. Most mégis ezt csinálta.


Jogosan vagyok féltékeny?

(Szerinte teljesen alaptalanul.)


20/L



2012. nov. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatban az a baj hogy semmit nem lehet "megtiltani" mert nem tudhatod hogy valójában mit is csinál..lehet azt mondja máskor, hogy haverjaival volt közben meg mégsem. :/
2012. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ismerd meg a lányt és ha úgy gondolod h többet is akarna akkor legyél féltékeny..addig meg teljesen felesleges .. :)de az tudom h sok olyan hely van a Gellért-hegyen ahol ellehet bújni a világ elöl akár egy kis pásztorórára is.. :)
2012. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1) Távkapcsolatban az a jó hogy félre lehet kúrni, a csaj meg azt hiszi hogy haverral vagy

2) Gellért hegyre meg RANDIZNI szoktak járni! Meg dugni a sötétben a padon. Életemben 2x voltam fent akkor is randizni mentem, amúgy meg napi szinten elmegyek mellette, de sosem jutna eszembe felmenni csak úgy, akár haverral akár baráttal.

2012. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos a féltékenységed!

Ha megcsalna,akkor azt sem tudnád,hogy sétáltak,mert akkor azt sem mondta volna el neked.Csak azért sem,hogy ne gyanakodj.Azt mondom,bízz meg benne!

2012. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod... Én a barátommal ilyenek miatt nem szívózunk, mert teljesen megbízunk egymásban ilyen téren. Te tudod mennyire megbízható a barátod és ilyen alapon tudod elbírálni, hogy jogos-e a féltékenységed. Távkapcsolat?? Minden hétvégét együtt töltitek!! Én ezt nem nevezem távkapcsolatnak, de ti tudjátok. Tudom nem ezen volt a hangsúly, de ezen megakadtam.:)
2012. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
van aki még msn-t használ :O:O:OOOOO
2012. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Januárban meg fog szűnni az msn, vigyázzatok!
2012. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat egyik buktatója hogy nem tudod mit csinál.

Ha meg akar csalni akkor titkolózik, hogy még gyanút se keltsen.

Ha a barátod nem az a csajozós akkor nem hiszem h megcsalna mert a lányok nem szoktak csak úgy rámászni egy fiúra, nem egy kezdeményezősek.


Nekem is van olyan lány ismerősöm akivel szoktam beszélgetni meg szívesen találkozok vele, haverjaimmal hívjuk buliba és mégse jár vele egyikünk se, még nem is másztunk rá.

2013. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!