Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyértelműen drogos és alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen drogos és alkoholista a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom (középkorú férfi), minden este hat után megiszik 2-3 whiskyt és elszív egy marihuánás cigarettát. Távkapcsolatban élünk már több mint egy éve, ritkán találkozunk, mert különböző országban élünk, több mint 2 ezer km választ el bennünket egymástól, de nagy a szerelem közöttünk. Erről a szokásáról csak most értesültem, s bevallom, nagyon megijeszt . Vajon jogosan?
2009. aug. 17. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan, nem éppen a leg egészségesebb életmód.
2009. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Úgy tűnik, hogy rutin szerűen csinálja, szóval igen... Vagyis mindenképp drogos, az alkoholistában nem vagyok biztos. Ha eliszpgatja, de nem rúik be tőle csak azért issza mert jólesik neki, akkor nem az. Viszont ha hazamegy és egyből beönti magába és gyakran részeg, akkor alkoholista is.
2009. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
whiskyt még el lehet tán fogadni, de a fű az sok ha minden este nyomja. azt max úgy tudnám elfogadni ha 3-4 havonta elszívna egy szálat vagy ilyesmi, az nem para.
2009. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha a kapcsolatotok távkapcsolat marad - végleg. Nem valószínű, hogy a kedvedért leszokna erről a szokásáról.
2009. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A whiskyt tényleg csak elszopogatja, sokszor kb. két óráig is tart, míg megissza, a cigretta pedig, ha nem is mindennapos, de általában négyet egy héten elszív, egyébként nem dohányzik. Egy olyan országban él, ahol engedélyeztett a marihuánás cigaretta árulása, nem számít drognak. Ennek ellenére, engem teljesen kiakaszt :)
2009. aug. 17. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Áruljátok már el, ogy mi a jó francért pontoztatok le! Második voltam.
2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Háát ha Hollandiában él, akkor viszont nem drogfüggő :)
2009. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő azt állítja, hogy azért kénytelen elszívni egy marihuánás cigarettát amikor velem van, hogy lecsillapodjon, mert nagyon kíván, s én még nem vagyok benne abban, hogy nemi aktus legyen közöttünk, még csak a pettingnél tartunk, s egyelőre szeretnék ott is maradni.
2009. aug. 17. 21:33
 9/12 anonim válasza:
88%
csak tud élni...ez nem baj :D
2009. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagy baj ez eléggé.Hát szerintem magyarázd el neki,hogy hagyja abba ha férfi,és nem egy sz@r alak akar lenni,ettől a sz@rtól,hidd el rászokik eléggé hamar és nincs megállás,ez sajnos a lejtő.Vagy hagyd ott mielőtt tönkremész vagy valahogy szokasd le,ez nem vicc.
2009. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!