Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békitsem ki a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békitsem ki a szerelmemet, Nagyon megbántottam, hiába kértem már számtalanszor bocsánatot tőle nem akar szóba állni velem. Mivel tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az ilyen alakot hagyd a fenébe...
2012. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy adjunk tanácsot, ha egyszerűen csak annyit tudunk, hogy megbántottad a szerelmedet?? Jó lenne részletesebben leírni a történteket, hogy átlássuk a helyzetet.
2012. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez nem arról szól h "ilyen alak" miért lenne ő a rossz. Nem ő tett rosszat.


Egyébként meg lehet h nem is akar tőled semmit, arra még nem gondoltál?

2012. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogyan béküljek ki vele és nem azt, hogy haggyam a francba vagy sem!
2012. dec. 1. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

De te tényleg nem érted???


Mi van ha nem akar és mivan ha neki jó lenne nélküled??


ráerőszakolni ne akard magad.

2012. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mivel bántottad meg!!!!
2012. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel?
2012. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Priviben nekem azt írta, hogy leparasztozta a pasit. Ezt szerintem már bukta. Ha egy nő tiszteletlenül bánik a pasikkal, azt hoppon hagyják. Volt nekem is ilyen barátnőm és hiába sírt a telefonba, már nem tudott érdekelni.
2012. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!