Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontok el mindig? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig? Hogy lehetek ilyen szerencsétlen lány? Szerelmes akarok lenni csak.

Figyelt kérdés
Mikor megismerek valakit mindig ez van.Ok irnak ram altalaban es egy ideig megy is a dolog,de lehet bennem valami pasiuldozo ize mert egyikkel sem jon ossze semmi....Mintha csak baratkent tekintenenek ram,de nem hiszem hogy azert mert rondanak tartanak....mert ha annak tartana akkor minek irna ram??Eleinte komolyan gondoljak velem a dolgot aztan baratzona....Pedig semmit nem teszek ezert.Mi a fszom van mar???17/l
2012. dec. 2. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy van a B verzio,mikor megfektetni akarnak es erzem rajtuk hogy amugy szarnak ram csak arra kellek aztan annyi....
2012. dec. 2. 23:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő pasikkal ismerkedsz. Próbálkozz tökösebbekkel ;)
2012. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl távolságtartó vagy, és a végén azért akanak csak barátkozni veled, mert azt hiszik, hogy te úgysem akarsz többet?
2012. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem

Persze ha azt erzem hogy nem erdeklem ugy akkor nem fogom kimutatni hogy engem meg erdekel....

2012. dec. 2. 23:41
 5/7 Thom12 ***** válasza:
Kár, hogy 17 vagy, rád írnék! :)
2012. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is csak taszítom őket, el kell felejteni mindet
2012. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előttem levő mennyi vagy? :)
2012. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!