Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azzal a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugárbogár kérdése:

Mit tegyek azzal a sráccal akivel jópár hónapja barátság extrákkal szitut játszunk, de én már többet érzek? Kedves velem, odafigyel rám, de mégsem akar kapcsolatot. Barátai is tudnak rólam, sokat vagyunk együtt. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem akar kapcsolatot? Az miben lenne más?
2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt mondja nem érez úgy irántam.dehát már lassan fél éve ezt nyomjuk,nemcsak szex..
2012. dec. 4. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben avgyok mint a srác, csk mi 4 hónapja csináljuk ezt.


Én csak nem tudnék vele komolyabbat, de egyébként már így is olyan mint egy kapscoalt, de mégse kérhet számon semmiért, bár sokszor kijelenti h féltékeny.


nem tudom megmagyarázni, de nem ő nem kell barátnőként ennyi, sztem te se reménykej benne

2012. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én is féltékenykedek,sőt el mondja ha vmi csaj ír neki és mondja mindig hogy nem érdekli.heti 2-3at min. ottalszok,családjával is nagyon jó a viszonyom.nemértem :/ fél éve ezt nyomjuk
2012. dec. 4. 21:48
 5/13 A kérdező kommentje:
aki még hasonló helyzetben van,írjon kérem, mit tudok tenni hogy elgondolkozzon??
2012. dec. 4. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kicsit "ijessz rá". Valószínűleg túlságosan érzi rajtad, hogy az "övé vagy". Ha kicsit közömbösebben viselkednél vele, lehet kapcsolna, hogy elveszíthet...

Ha meg nem, akkor nem.

2012. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen kapcsolatban 5 hónapot, hát nekem elég is volt, eléggé megviselt érzelmileg az egész, sztem az ilyen kapcsolat a nőknek hosszútávon nagyon nem jó..a pasiknak inkább..

Nálunk végül én mondtam ki, h legyen vége, besokaltam. Azóta képzeld el, h ő sokkal többet keresett engem mint én őt, h talizzunk meg hasonlók. De aztán eljött az a csodás pillanat is amikor engem már abszolút nem érdekelt ő, hidegen hagyott :)) (a végén már fel sem vettem a telóm, ha hívott, így azóta a kapcsolatunk is megszakadt)

2012. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az előző hozzászólással... Egy nőben legyen már annyi büszkeség, hogy ha nyomul egy fiúra, de ha az visszautasítja, akkor már csak dacból is hidegüljön el tőle! Ezt érdemli a fiú ilyenkor, és ezt érdemled te is. Különben csak szenvedni fogsz tovább, miközben neki jó ez a "barátság extrákkal" szitu.

Másképpen mondva: ez a kapcsolat neki jó, neked nem. Ő ezen nem akar változtatni, hogy neked is jó legyen, azaz meg kell szakívani vele a kapcsolatot. Ilyen egyszerű. Lehet rossz lesz egy ideig, de később örülni fogsz neki utólag, hogy megtetted ezt a nehéz lépést :)

2012. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta hogy véget vetek neki,meg is tettem egyszer,de 1hét után újból találkoztunk és "visszaédesgetett" gyenge voltam sajna.Az meg hogy ráijesszek,nem is hangzik rosszul:)akkor legalább meglátom neki mennyire vagyok fontos.A baj az,egyszer ilyen olyan,minig úgyérzem van remény :/
2012. dec. 5. 19:55
 10/13 anonim válasza:
100%

Jól mondják a többiek, rá kell ijeszteni. Mondd neki, hogy most van alakulóban valami, és nem akarod többé őt. Persze ehhez tartani is kell magad, sőt, mondhatod neki, hogy már le is feküdtél a másik sráccal. Először mérges lesz, aztán féltékeny, és keresni fog.


Velem megcsinálták, és működött.

Én mondjak női praktikákat??! :)


25/F

2012. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!