Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai még első,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai még első, második találkozás után esküvőt tervezgetni, hogy mi majd összeszeretnénk házasodni stb?

Figyelt kérdés
21 éves én meg 24 vagyok és nagy az összhang nagyon passzolunk egymáshoz és így már 2. talinál tudjuk, hogy összefogunk házasodni, szerintetek ez korai még?
2012. dec. 6. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2012. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lila nyuszi ***** válasza:
Az, de minden jót hozzá!
2012. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A barátom is elég korán kezdte a közös jövőnk tervezését.Nekem igencsak korai volt egy hét után.

Ez 10 hónapja volt.

2012. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, de a dátumot is tervezzétek! ;)
2012. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem hasonló eset a legtöbb párkapcsolatban előfordul - még ha nem is mondja ki a két fél, a gondoalt ott van. És ez a párkapcsoalt alapja, hogy az ember az elejétől kezdve a másikkal tervez és nem az, amit elég sok ismerősöm is csinál, hogy "na, 1-2 hónapig jó lesz, aztán úgyis kidobom, vagy ő engem". Ez brzasztó és szánalmas, a ti esetetek viszont nagyon jó irány.


Sok boldogságot!

2012. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon korai még ilyesmin gondolkodni!
2012. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első? Második? Legalább egy év együttélés kéne hogy kiismerjétek egymást, nem kéne egyből fejest ugrani. Nem kell sietni, ráértek még, szerintem nettó hülyeség.
2012. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2. találkozás után őrültség, de tudom milyen szentimentálissá tud két embert tenni a lelkesedés:D szerintem aranyos az előretervezés, mert jelzi, hogy az jelőlt tovább lépett veled gondolatban, és esetleg komolyan is gondolja.... talán. Sajnos az ilyeneket nem kell komolyan venni, ezek a plátói összetervezgetések csak a pillanatnyi boldogságnak szólnak.. ha nem, akkor tényleg ne csak a szöveg menjen meg az ámítás, legyen is úgy!;-)
2012. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem jellemző és nem is nagyon élném bele magam a házasság gondolatába. Te ismered a saját helyzeted: az is előfordulhat, hogy a srácnak csak a szája jár, de az is, hogy véresen komolyan gondolja.


És van itt még azért rengeteg kérdőjel: mi lesz, amikor a kezdeti eufória elmúlik, hogy tudjátok kezelni a felmerülő problémákat, passzoltok-e az ágyban is és biztos te is hallottad már a mondást, hogy lakva ismerszik meg az ember.


Hasonlóan indult a kapcsolatom a párommal ca. 2 éve ;)

23L

2012. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy a Kérdező nem azt mondta, hogy holnapután össze is házasodnak, hanem csak gondolkoznak a dolgon...Ott van a kérdésében a "majd" :) Szerintem ez tök jó, én is ilyen voltam, mikor megismerkedtem a vőlegényemmel 3 évvel ezelőtt, és jövőre összekötjük az életünket! Természetesen kell idő arra, hogy megtanulják kezelni az adódó konfliktusokat...enélkül felelőtlenség lenne belemenni egy házasságba! Kedves Kérdező, nagyon sok boldogságot, és sok szép együtt töltött évet kívánok Nektek! ;)
2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!