Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » OK, most már komolyan halálosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OK, most már komolyan halálosan elegem van abból, hogy nem találok csajt, akit "találok", az foglalt vagy nem akar semmit. Leírná ide mindenki vázlatosan, hogy hogy ismerkedtetek meg a barátotokkal, mit csinált, hogy jutottatok el a járásig?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy nekem vannak irreális elképzeléseim a csajozásról. Csak párokat látok meg szexről hallok mindenhol, de az odavezető útról kussol a világ. Valós esettanulmányokat szeretnék látni, hogy megértsem, hogyan működik ez, mert a folyamatot magát soha nem látom.
2012. dec. 6. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdeztem dugunk-e és azt mondta igen.
2012. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
szerencsére jómódú családban élek, Faternak van cége, a szüleim vettek lakást is, és fater cégénél dolgozom, a pénz is elég jó, és annyira rossz képű sem vagyok, kocsi is van, ő a mindenem, és minden klubba discoba elmegyek hétvégente van h hétköznap is, és mindig akad valaki.
2012. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy társaságban találkoztunk, elkezdtem őt nézni, egészen addig amíg el nem mosolyodott, ekkor tudtam h nyert ügyem van, odamentem beszélgetni, célozgattam rá h tetszik és megismerném, utána megpusziltam...ilyen egyszerű....ha viszonozza akkor nyert ügyed van, ha nem, akkor meg állj arrébb!


Ezen semmit nem kell bonyolítani!

És ami fontos: fel kell venned a fapofát, és viselni kell, ha esetleg nem jössz be neki! Nem kell törődni a negatív kritikával!


f-27

2012. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van, ne görcsölj rajta. Az rossz hatással van a kisugárzásodra. Ha nem próbálkozol akkor igenlő választ sem kaphatsz, ellenben ha próbálkozol és nem jön össze akkor pont ugyanott fogsz tartani, mint előtte.

(Engem általában akkor szoktak észrevenni az emberek, amikor "áhh, nincs az az isten, hogy bepasizzak" passzban vagyok, tehát nem görcsölök semmin és még kis vagyok öltözve.)


A forgatókönyv is nagyjából annyi, amit #3 leírt:

* tábor / nagyobb barát összejövetel

* beszélgetünk, érdeklődik

* elhív valahova / kettesben maradunk (balaton parti séta/ kávézó)

* közelebb húzódik, ölelés, puszi, csók.


Ez 2 megtörtént eset volt. Ha valami nem tetszik, legkésőbb az ölelésnél leállítom a srácot.

(24L)

2012. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"#3-nak igaza van, ne görcsölj rajta. Az rossz hatással van a kisugárzásodra. Ha nem próbálkozol akkor igenlő választ sem kaphatsz, ellenben ha próbálkozol és nem jön össze akkor pont ugyanott fogsz tartani, mint előtte. "


Téves, hiszen a mérleg "kudarcok"-oldalán eggyel több kudarc lesz, ami nem tesz jót az önbizalomnak. Ha egy ember mondja, hogy marha vagy, röhögd ki. Ha kettő, gondolkozz el rajta, ha három, akassz a nyakadba egy kolompot.

Ha valakinek (nekem) SOHA nem jön össze a dolog, akkor már óhatatlanul felmerül a kérdés, hogy én vagyok a béna/csúnya stb.



"(Engem általában akkor szoktak észrevenni az emberek, amikor "áhh, nincs az az isten, hogy bepasizzak" passzban vagyok, tehát nem görcsölök semmin és még kis vagyok öltözve.) "


Ne haragudj, de nekem lányok tanácsai ebben a témában eleve sokkal kevesebbet számítanak. Nem megsérteni akarlak és nem azért van, mert szexista lennék. Azért van, mert nektek eleve más a szemszögetek és hozzánk képest előnyös pozícióból indultok. A példádnál maradva: Ha egy lány kiöltözik, eleve vonzó. Ha egy fiú kiöltözik... nem mondom, hogy nem vonzó, de nem úgy, mint egy lány. Nem kezdik el körülrajongani a lányok, csak azért, mert dudorodik a karjánál az ing (próbáltam a dekoltázsra valami fiú-megfeleltetést találni). Ha te nem akarsz bepasizni, az teljesen elfogadott és érthető. Mi több, meg is adja a nehezen kaphatóság látszatát. Egy lánynak mérlegelnie kell, eleve védekező helyzetből indul. De ha egy fiú mondaná azt, hogy "nem akarok becsajozni", az még őt nem tenné különösebben vonzóvá. Azonkívül ez nem is valószínű, mert számunkra jóval szélsőségesebb az erre való igény, de gondolom ezt nem kell részleteznem.


Szóval nem nagyon veszem figyelembe a női tanácsokat, mert egyszerűen nem ugyanaz a történet. Nektek eleve nem pasit "találni" kell, hanem választani. Az aktív oldal a miénk. Ennek ellenére továbbra is várom a történeteket, ugyanúgy csajoktól is.

2012. dec. 6. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Oké, lányként: először is, majdnem 23 éves voltam, amikor az első kapcsolatom összejött, ez volt durván 7 hónapja. Jó, mondjuk nem vagyok modellalkat, de én is majdnem feladtam már... egy-két pasas talált csak be előtte, de azok mind a szexre hajtottak, és mind ilyen defektes perverz pasas volt (éjszaka a Deák téren meg nagyapám korú pasasok)... azt hittem, már sosem lesz kapcsolatom.Ű


Egyébként a barátommal tavaly februrában ismerkedtem meg tulajdonképpen, egy szemináriumra jártunk egyetemen. Akkor nem történt semmi, még csak nem is beszélgettünk túl sokat, mert mki rohant az órára, aztán onnan el. Aztán rátalált a blogomra, és elhívott színházba. Kiderült, már anno kinézett magának, csak nem mert kezdeményezni (és fura módon tudat alatt sztem nekem is bejött, csak most tudatosult bennem, mert rengeteg emberrel találkoztam a szemináriumok alatt, és konkrétan emlékeztem rá, amikor csomnó emberre nem, és akikre emlékeztem, azok közül a legtöbbel többször találkoztam, vagy nagyon különösek voltak-pl. egy látens elmebeteg srác meg egy srác, aki szerepelt előtte a tévében). Hát azóta meg simán ment minden... 2. randin volt a csók, azóta hivatalosan is együtt vagyunk, és minden tökéletes.


23/l és 28/f

2012. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a 3-as vagyok, idéznék tőled:


"Ha egy ember mondja, hogy marha vagy, röhögd ki. Ha kettő, gondolkozz el rajta, ha három, akassz a nyakadba egy kolompot."


Nem szabad így gondolkodni! Nekem az életben több százan mondták már, hogy marha vagyok...persze nem esik jól...de egy percig sem adom fel emiatt! Nem érdekel! Nem a külvilág szabja meg, ki vagyok! Ha 100-an mondják hogy a fekete fehér, attól az még nem lesz az!


"Ha egy lány kiöltözik, eleve vonzó. Ha egy fiú kiöltözik... nem mondom, hogy nem vonzó, de nem úgy, mint egy lány."


A lányok szemében pont ugyan úgy, csak hallgass meg néha lányokat beszélgetni, van amelyik az egyenruhától elájul, van, amelyik a rockercuccokra bukik, stb...ugyan úgy megvannak ezek náluk is, mint nálunk a miniszoknya, vagy egyéb...


"Nem kezdik el körülrajongani a lányok, csak azért, mert dudorodik a karjánál az ing (próbáltam a dekoltázsra valami fiú-megfeleltetést találni)."


Szó szerint nem is, mert ez a női büszkeségbe nem fér bele, de csillogó szemmel fogják végig nézni, és ha neked ez nem elég jel arra, hogy lépj, akkor semmi sem...


"Ha te nem akarsz bepasizni, az teljesen elfogadott és érthető. Mi több, meg is adja a nehezen kaphatóság látszatát. Egy lánynak mérlegelnie kell, eleve védekező helyzetből indul. De ha egy fiú mondaná azt, hogy "nem akarok becsajozni", az még őt nem tenné különösebben vonzóvá."


Ez a mondat igaz, de az a fura, hogy az előző válaszolónak mégis igaza van! Amikor úgy indultam el egy este, hogy na most becsajozok, akkor messziről került mindenki....míg amikor úgy mentem h sz.rok mindenre, csak bulizok egyet a haverokkal, akkor úgy ragadtak rám a nők mint legyek a papírra....nem tudom én sem miért....talán a kisugárzás...megérzik h laza vagy, nem görcsölsz....ez nem hülyeség hidd el, én is tapasztaltam már!

2012. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, a 3-as vagyok, idéznék tőled:


"Ha egy ember mondja, hogy marha vagy, röhögd ki. Ha kettő, gondolkozz el rajta, ha három, akassz a nyakadba egy kolompot."


Nem szabad így gondolkodni! Nekem az életben több százan mondták már, hogy marha vagyok...persze nem esik jól...de egy percig sem adom fel emiatt! Nem érdekel! Nem a külvilág szabja meg, ki vagyok! Ha 100-an mondják hogy a fekete fehér, attól az még nem lesz az! "


Nekem is sokan mondtak mar, de nem a szamokon van a lenyeg. Inkabb azt kellett volna irnom, hogy ha a kacsa nem tud uszni, akkor nem a viz a hulye.


Itt most arrol van szo, hogy barhova megyek, mindig ugyanazok a helyzetek allnak elo es ugyanazokat a kudarcokat elem meg sok tarsasaggal es lannyal. Tehat alighanem bennem van a hiba.



"A lányok szemében pont ugyan úgy, csak hallgass meg néha lányokat beszélgetni, van amelyik az egyenruhától elájul, van, amelyik a rockercuccokra bukik, stb...ugyan úgy megvannak ezek náluk is, mint nálunk a miniszoknya, vagy egyéb... "


Nekem ezzel az a bajom, hogy civil vagyok, nem kovetem egyik stilust sem, a mai csogatyas divatot meg utalom. Hogy oltozzek akkor fel, hogy vonzo legyek?



"Szó szerint nem is, mert ez a női büszkeségbe nem fér bele, de csillogó szemmel fogják végig nézni, és ha neked ez nem elég jel arra, hogy lépj, akkor semmi sem... "


Nem, nekem inkabb azzal van bajom, hogy nincsenek dudorodo izmaim. Gyurok egy ideje, a fegyencedzest hasznalva, de alkatilag eleg vezna vagyok. Nalam 2 evvel fiatalabbak sokkal idosebbnek neznek ki nalam. Kulon frusztraciot okoz, hogy csupa ilyen fiatalabbakkal vagyok egyutt, akiknek ez ezerszer jobban megy.

2012. dec. 7. 12:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Még mindig a 3-as vagyok...


Figyi, én is fegyencezek, lassan 1,5-2 éve.....nem tudom mióta csinálod, rajtam azért már elég jól meglátszik, de 1 évig semmi eredmény nem volt...plusz ha csak és kizárólag a fegyencet tolod az nem lesz elég, javaslom olvasd el Pavel Tsatsouline-tól a Meztelen harcost és azt is kombináld afegyenccel + rakjál bele könnyű súlyokat, expnadert (ha van) is az edzésedbe, nagyot fog dobni rajta!


Kettő: amíg nem látszódott, addig sem érdekelt, mert tudtam, hogy annak ellenére én erősebb vagyok bármelyiknél, és ez azért elég nagy önbizalmat ad....


Én sem tartozom egyik divathoz sem, szeretem a katonai öltözetet, de nem vagyok sem rocker, sem cső-militarista (a mai divatot meg szintúgy lehányom)...valahogy kombináld a dolgokat, hogy olyasmi jöjjön ki, ami csak te rád jellemző....szerintem.....


tényleg nehéz ismeretlenül és látatlanban tanácsokat adni....

2012. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hihetetlen! :)


Értelmes kérdés, és csupa-csupa értelmes válasz, aranyba kellene önteni ezt a fórumbejegyzést. Én is hasonló problémával küzdök, örülök, hogy ráakadtam a kérdésedre.

Hány éves vagy?

2012. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!