Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után szakítasz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után szakítasz a pároddal. Próbálsz vele jóban lenni, vagy jobbnak látod, ha elfelejtitek egymást egy ilyen dolog után?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy nem csalnák meg sokan a párjukat, de hozzájuk elméleti síkon szól a kérdésem. A többieknek viszont a tapasztalatát várom.
2012. dec. 9. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem jobb tullepni az ilyenen.
2012. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vas Patrik válasza:
Hát szerintem ha ilyesmi előfordul nincs értelme a dolognak mivel nálam egy normális kapcsolat alapja a bizalom! ha ez elveszik fölösleges szenvedni ..ráadásul már nemis igen tudok úgy ránézni valakire mint előtte !
2012. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondoltam, hogy megmarad a párkapcsolat, hanem szakítás után jóban lenni.
2012. dec. 9. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem leszek jóban azzal, aki belém taposott, megalázott. Gerinctelenekkel nem barátkozunk!


Menjen amerre lát, az életemből szálljon ki. Szép is lenne ha ezek után még jópofiznánk egymással. Ki az az ütődött, aki olyannal barátkozik, aki hülyére vette és visszaélt a bizalmával? Barát az ilyen? Nem!!!


Akinek ilyen barátokra van szüksége megérdemli!

2012. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor takarodás van elfelé! Nincs barátkozás!
2012. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, akár megcsalással végződött, akár nem. Fiatalabb koromban nem így gondoltam, mostmár igen. Egyszerűen könnyebb úgy tovább lépni és új életet kezdeni, hogy a régi nincs a képben. Mondhat bárki bármit, amikor azt látom, hogy az exem, aki velem volt, engem imádott 2 évig, tovább lépett és már meg is nősült, megszületett az első közös gyerekük, az azért egy kicsit szívszorongató és fura érzés. Nem akarok ezen felül még komolyabb részese is lenni az életének és szeretem ha az exek sem részesei az én életemnek. Olykor dumálunk pár mondatot (félévente egyszer) és az is bőven sok. :)
2012. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy aki a megcsaló, az tartaná-e a kapcsolatot a megcsalttal? Fordított esetben természetes, hogy nem. :)
2012. dec. 9. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem lenne pofám! Nyilván ha megcsalom a másik felet, az neki nem esik jól és nem tartana kifejezetten igényt a társaságomra. Nekem pedig nem lenne pofám ráakaszkodni, hogy azért maradjunk jóban.
2012. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen válaszokra vagyok kíváncsi. Persze jöhet az ellenkezője is, aki úgy gondolja.
2012. dec. 9. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 4. és az 5 válaszolóval értek egyet teljes mértékben!
2012. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!