Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért lehet az, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet az, h a barátommal egyre kevesebbet szexelünk, pedig csak hetente egyszer van alkalmunk rá, és mindig elkezd fájni a petefészkem közben? :/ lehetséges, h van valakije rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a péniszem a tegnapi szex óta, s most én is mondtam a páromnak, hogy most szex szünetet fogunk tartani... Attól még nincs másom, s neki sincs senkije!
2012. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy Túlságosan nagy Bránnerrel Rendelkezik :P
2012. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állj.

Te most hogy hozod a petefészked fájdalmát kapcsolatba azzal, hogy a párod megcsal??? Ezt nemértem..

A kettőnek semmi koze egymáshoz.

A hogy fáj, inkább menny el egy nőgyógyászhoz, arra meg, hogy kevesebbet szexeltek nem feltétlen a megcsalás az oka. Magadban is próbáld keresni annak azokát. Ha meg megcsal annak jelei vannak :]

2012. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyszer úgyhallottam, h fájdalmas lehet a szex, ha félrelép a párunk :/ és eddig nemfájt soha, pedig nincs akkora neki, hanem olyan átlagos méret. meg sokszor jön a kifogásokkal, h most fáradt, nincs kedve stb. :S ez a gyanús, eddig meg alig várta, h együtt lehessünk :S
2012. dec. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!