Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

A páromnak a baráti köre befolyásos emberekből áll. Nem állítanám, hogy nem bírom őket, csak azt, hogy ideig-óráig. Roppant egyszerű nő vagyok és nekem az emberi értékek nem abból állnak, hogy mennyi gyémánt van rajtuk. Nem egyeznek a nézőpontjaink, meglátásaink.

A párom is egyszerű ember, ennek ellenére gyerekkori barátai, neki így más, azt gondolom.


A probléma ott kezdődik, hogy a párom szilveszterre bulit rendezett a panzióba velük, a megkérdezésem és tudtom nélkül.

Én meg nem szeretnék velük szilveszterezni és zokon is esik, hogy velem nem beszélte meg. Sosem volt ilyen kommunikációs problémánk és sosem hoztuk ilyen helyzetbe egymást. Nem tudom most mi történt, de úgy döntöttem, akkor külön szilveszterezünk. Ő velük, én a másik baráti körrel.

Nem tudom, hogy jó ötlet-e?! Ti mit tennétek?

Köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 9. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
az elég érdekes lenne, ha külön szilvesztereznétek ... aztán azon csodálkoznál miért akar otthagyni
2012. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha a párom a megkérdezésem nélkül szervezne szilveszteri bulit, elgondolkoznék azon, hogy mennyire vagyok neki fontos.
2012. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2012. dec. 9. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!