Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jobb? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb? Egy párkapcsolat, ahol féltékenyek egymásra a társak. Vagy pedig egy 120km-es távkapcs, ahol majdnem minden jó, kivéve hogy nem tudtok egymással törődni rendesen, és lassan elhidegültök egymástól.

Figyelt kérdés

Legalábbis én ezt érzem. Lehet alaptalanul de ezt érzem.


Meielőtt bárki letámadna hogy minek van két csajom.

sugok egy titkot: egy barinőm van, és hozzá hűséges vagyok.

Csak a másik szituban egy másik ismim van.

kiváncsi vagyok a válaszokra.


2009. aug. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Két rossz közül választani?

Szerintem egyik sem jó. A féltékenység a szerelem sója, ebből látod, hogy fontos vagy a másik számára, de azért nem kell túlzásba esni sem, mert ezzel meg lehet fojtani a másikat. A távkapcsolatnak pedig éppen az a hátránya, hogy a távolság miatt nem tud a két fél sok időt együttölteni. De ettől még nem kell elhidegülni a másiktól. Nekem volt távkapcsolatom, de ott nem állt fenn ilyen probléma. Én nem tudnék választani. Én mind a két kapcsolatot megpróbálnám helyrehozni, beszélni a másikkal. Ha nem megy, akkor pedig lehet, hogy inkább kilépnék.

2009. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben most szakított velem msnen...:S

És ő is a kilépést választotta, meg is sirattuk egymást...

De már jobban vagyok. Jó volt a megérzésem, és örülök hogy msnen történt nem pedig élőben, mert a szarabb lett volna...

2009. aug. 21. 01:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor ezzel megvolnánk.
2009. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!