Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gát ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gát ha a barátnőmnek izmosabb a hasa mint nekem?

Figyelt kérdés

nem igazán megy nekem a sport és a barátnőm pedig boxol és elég izmos a hasa meg a karja nekem pedig nem. mit tegyek?

16/F



2012. dec. 11. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
erősíts te is, ha annyira zavar. ha pedig nem zavar, akkor rá se ránts :)
2012. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten! Mit tegyél?! El sem tudom képzelni! Talán kezdj el gyúrni nem? -.-'
2012. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ciki..nehogymár egy kapcsolatban a lány legyen az erősebb..
2012. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gát, sőt, híd.

A felülést, hasprést szálkásítás mellett(ez lehet, hogy nem fog kelleni, ha sovány vagy, elég ha többet eszel mellette) próbáltad már?

2012. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a barátnőmnek így tetszek ő azt mondta de engem azért picit zavar ..még nem próbáltam de igazából alig lenne rá időm a gyúrásra meg ha lemennék valami ilyen helyre..félek hogy kiröhögnének..de nem vagyok kövér..csak nincs sok izmom
2012. dec. 11. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi a tetűért röhögnének ki? Én dagi,gyenge kis 15 évesen kezdtem,az edzőteremben rendes arcok vannak,nem röhögnek ki,nekem is csak segítettek.

És szerintem k*rva gáz.Te vagy a FÉRFI a párkapcsolatban bakker! Nehogy már a csajod lenyomjon..

17/F

2012. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, akkor nincs gáz.

Ha zavar, akkor tegyél ellene.

Mondjuk hatalmas mázlid van, hogy sikerült összeszedned egy sportoló csajt.

2012. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán. Ha fejben férfi tudsz maradni és ezt ki is tudod terjeszteni a "házra" akkor teljesen mindegy. Max agyon ver és? :) Élveznéd is lehet! :D

Ha neki úgy tetszel ahogy vagy ne fáradj fölöslegesen.

2012. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Ha igy szeret,és elfogad akkor nincs gond...szerintem! Ha téged zavar változtathasz...csak rajtad múlik!Az én párom sem egy "görög isten" ,kicsit pocakos,de én mégis úgy szeretem ahogy van és egyáltalán nem zavar!
2012. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!