Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért nem kellek senkinek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem kellek senkinek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bevallom már a szemem is könnyes lett. Nagyon szeretethiányom van. Még pár hete szakítottam egy fiúval..azóta is tarjuk a kapcsolatot,de már ugye nincs közöttünk olyan törődés,mint régen. Nekem viszont nagyon hiányzik a kedvesség.. Fáj,hogy senki se szeret:( Mit csináljak,hogy tetszek a fiúknak?
2012. dec. 12. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Basszus, azt hittem ez az én kérdésem. :O


egy magányos, de ronda fiú

2012. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
szar már nektek :DDDDDD
2012. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja igen,nem érdekelnek szex ajánlatok sem trollkodások..Köszönöm!
2012. dec. 12. 23:07
 4/17 anonim ***** válasza:
Így jártál. Nem am, lehet h annyira látszik rajtad h görcsösen akarsz egy kapcsolatot hogy emiatt kerülnek el. Mielőtt leb*sznál h ilyen nincs, de van hidd el! :)
2012. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha volt barátod nem rég, akkor miért sír a szád? Szakítottál vele, nem kell egyből új kapcsolatba menekülnöd.
2012. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem trollkodás ne haragudj, de ez szánalmas hogy az ilyen érzelmi hulladék bomba kérdések nap mint nap felbukkannak itt. És nem veszi észre az illető, hogy rohadt*l nem itt kéne megosztani a gondjaid, (mert ezt még kérdésnek sem mondanám) hanem felemelni a popsid és ha ennyire egyedül érzed magad akkor keresni egy fiút. Aki tetszik, beszélsz vele ráírsz, kedveskedsz neki ha nincs barátnője és aztán kész. TADAM
2012. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudok neked jó pasit küldnei, max full rondát, de neki nagy szíve van. :D
2012. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én szeretlek!

Itt még sokan szeretnek, aki igen az írjon!

2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező: miért szerinted van olyan csaj aki azért ír ide mert érdeklik a szex ajánlatok?


a klasszikus sablon: add önmagad.

amúgy ha 1x már össze jött akkor nem lehetsz reménytelen.. ez így működik.

2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A szakítás közös megegyezés alapján volt 3évi szenevdés után réjöttünk,hogy ezt feleslegesn erőltetjük.. Elhiszem,hoyg zavaróak ezeka lelkibeteg kérdések..de egyszerűen senki se szeret..Mindent megteszek..és komolyan nem mászok rá senkire. beszélgetek az emebrekkel,de snekinek se kellek..még barátnak sem és ez az ami borzasztó..a saját anyám is utál.
2012. dec. 12. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!