Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott ilyen gyorsan túllépni?

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónapja szakítottunk (4 év és egy eljegyzés után)

Már mással van és állítólag szerelmes.Hogy lehet ez....

Én még mindig ki vagyok bukva és mai napig nem értem az egészet és borzasztóan érzem magam,ő meg boldogan sétálgat az újdonsült hölgyeménnyel.


2012. dec. 13. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új csaj biztos lenyeli neki ...
2012. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsa ***** válasza:
4 év sok idő,és nem hinném,hogy 1 hónap eltelte után ő már túl lenne a dolgokon.Szerintem az a másik csak azért kellett neki,hogy ne gondoljon rád,de ez még nem azt jelenti,hogy elfelejtett volna,sőt,nem is fog elfelejteni.Ő most csak kiegészítés,hogy ne legyen egyedül.
2012. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 honap?! A ferjem, akivel 8 evig voltam egyutt, amikor megbeszeltuk, hogy vege, 2 nap! utan mar masik nonel aludt, akit az iwiwrol szedett ossze.
2012. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szakítás után 2 héttel már láttam ezzel a nővel.
2012. dec. 13. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy, hogy beléd már nem volt szerelmes( ami 4 év után azért nem meglepő), ezzel a másik lánnyal pedig már régebb óta alakulgatott a dolog...

Én ugyanígy jártam csak 6 év után és én szakítottam és kezdtem bele az új kapcsolatba.

2012. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam, bár eljegyzés nem volt.

Ha ez vigasztal, azóta már kiderült, hogy a f.szt volt szerelmes, szimplán szép volt az a lány és a farka vezérelte. Én is találtam mást, azóta meg megy a sírás-rívás, hogy jajj már bánja, blabla. A vicc, hogy rám lett kenve, hogy miattam nem lehet újrakezdeni, holott hónapokig epekedtem utána, hátha visszajön. :D


Szóval ne legyél olyan biztos benne, hogy az akkora nagy szerelem.

2012. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű, a hölgyemények megvoltak már a szakítások előtt!
2012. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is párhuzamosan ismerkedett, velem is ez történt anno a pasim akkor lépett le mikor nyeregbe érezte magát a másiknál amúgy is némely pasiban annyi az érzelem mint egy szoborban, lenyügözi őket egy pár formás láb vagy mell míg a nők sokkal érzelmesebbek sokkal tovább tart felejtenünk.
2012. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!