Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú és én is neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és én is neki de ő már járni is akar velem. Viszont én attól tartok, hogy a barátnőim akkor kicsit elhanyagolnának mert hogy "ott van a pasid te biztos vele mész" stb. ilyesmik és már nem lennének annyit velem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes az ember a párjával van többet. Ha lesz párd kevesebbet leszel a barátaiddal.
2012. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ohh micsoda problémák:D Ha ezért elhanyagolnak akkor nem barátok. És 30 évesen egy pasi mellett akarsz élni vagy a barátnőid mellett???
2012. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszetek egymásnak, járjatok. A barátnőkre nyilván valamivel kevesebb idő jut, de ne hanyagold el őket és akkor rendben van.
2012. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oww :3

Hát, ha ettől tartasz, akkor mondd ezt meg a hapsidnak, és ha tényleg tetszel neki/szeret(kor?), akkor megérti,-bár elvileg ez lenne a normális, de hát a mai fiúk.xD- akkor #1 side megvan. Ugyanezt ha megteszed a barátnőiddel is, akkor szerintem kialakulhat egy komromisszum, vagy ha nem mentek ennyire bele a témába, akkor a spontanitás elve alapjág is kezehetitek a dolgot.. de azt szerintem csak összeszokott es jo kapcsolatban levő társaságban jó.. Oké, na, nem hablaolok itt összevissza, beszéljétek le mindenkivl ;)

2013. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!