Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! A barátom szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! A barátom szakítani akar velem 4 év után. Én még nagyon szeretem, vagyis lehet h ez már csak ragaszkodás, de akkor is fáj. Mit tegyek? Tudom, h vannak hibáim, és sokszor messzire mentem. De soha nem volt más mellette az életembe.

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
csak eleinte lesz szar.törődj bele.gondolj bele menni minden vár még rád!
2012. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*mennyi
2012. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először talán tudnunk kellene, hogy miért is akarhat veled szakítani, hogy megy a kapcsolat, együtt éltek-e és hasonlók. Most ennyire milyen választ vársz?

Ha meg tudod vele beszélni, hogy miben kellene változnotok az együtt maradáshoz akkor beszéld meg vele, de ha hajthatatlanul menni akar akkor nincs mit tenni.

2012. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna messzire menni. Ha akkor önálló voltál, most is az leszel, és túléled a szakítást.
2012. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 4 év után szakítottunk és előnyömre vált! Elkezdtem magammal foglalkozni ami másoknak is tetszett. Nálunk már csak ragaszkodás volt.

Ezzel nem fogsz tudni mit csinálni, ha szakítani akar akkor úgyis az lesz! Kérdezhetek valamit? Azt írtad, hogy soha nem volt más melletted az életedben..ezt úgy érted nem csaltad meg?

2012. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ha idáig eljutottatok,hogy szakítani akar veled,akkor sokat nem tehetsz.Erre a döntésre ő már régóta készülhetett.Biztosan mérlegelt is előtte,mi szól melletted,mi ellened.Engem sem tudott visszatántorítani a döntésemtől az exem.Én nagyon megrágtam mielőtt közöltem vele,még gyűrűt is vett,hogy elvesz feleségül,(mellesleg minden álmom volt,hogy menyasszony lehessek),de akkor amikor én ezzel elé álltam akkor az végleges volt.Esélyed akkor lehet,ha hirtelen felindulás után vágja az arcodba ezt.
2012. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam meg! Neki volt más, és megbocsájtottam. Veszekedések voltak köztünk, de semmi több.
2012. dec. 16. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:

nem szeretnék faggatózni, nem tudom volt e már előtte barátod vagy ő e az első..

ha ő az első akkor hidd el még jól is jársz

2012. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:
Az egy dolog h te mit tettél és h ő mit, de ha neki nem megy, azt hiába akarod ráerőltetni csak rosszabb lenne és csak megszánás lenne a részéről.
2012. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ő az első. De nem is ismeri az előző 2-t, és mégiss féltékeny még mindig rájuk.
2012. dec. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!