Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez, hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, hogy így érzek és hogy megijedtem ettől egy kicsit?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint fél éve vagyunk együtt,jól megvagyunk,nagyon ritkán vannak nézeteltéréseink,nagyon szeretem Őt.Nem rég kezdődött el az nála(vagy csak ennyi idő elteltével meri csak ezeket mondani),hogy egyre komolyabb dolgokról beszél nekem.Pl: -Le tudnám és szeretném is veled leélni az életem.

-Szeretnék tőled gyerekeket,kettőt...először egy fiút stb

-Soha nem szerettem még így senkit és nem is lennék rá képes ha te nem lennél

-Utalásokat tesz,hogy de jó lenne már ha neki is megkérnék a kezét stb stb

Ezeken kívül még rengeteg ilyen van.

Nekem ezek nagyon jól esnek,de valahogy én ezeket nem tudom neki viszont mondani...és ezt nem értem,hogy én miért nem? Pedig még én sem szerettem úgy senkit mint őt,de valahogy ez a része nekem nem megy a dolognak,ha ez a téma,ráadásul kicsit meg is ijedek tőle.Nálam is ki fog ez alakulni idővel,vagy itt más a probléma velem?(egy idősek vagyunk a barátnőmmel) Nem várom senkitől a megoldást,csak véleményekre vagyok kíváncsi,hogy valaki érzett -e már így mint én... :/

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat...

19/f


2012. dec. 17. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

mázlista. :)

Én ha megszerzem ŐT, akit már 1 éve nagyon akarok, akkor megfogadom, hogy amikor ő végez a fősulin (2015 jan) akkor rögtön eljegyzem, és ha nem is azon az éven, de a következőn biztosan feleségül veszem. :)

Ábránd... :)

2012. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát 19 évesen nem is ezzel kell még foglalkozni.

Én 18 vagyok és lány és már közel 1 éve vagyok együtt a barátommal, de meg sem fordult a fejembe ennyire előre tervezni. Még csak annyit mondtam hogy nagyon szeretem és nem bírnám ki nélküle és csak ő kell. Mindketten nagyon ragaszkodó személyek vagyunk úgyhogy hosszú távra gondoljunk mindketten, de gyerek tervezés meg ilyen árér. Max arra gondoltunk összeköltözünk ha leérettségiztünk úgyis elköltöztünk volna otthonról...

De szerintem nem kell megijedned az egy távoli jövő. Mond a barátnődnek ráér ezt még tervezni. Így megérti hogy szereted és te is hosszabb távra tervezel.

2012. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még hozzátenném hogy engem ez mint nőt/lányt ugyan úgy megrémiszt ez házastársi gondolat. Még ki akarom én is élvezni a fiatal korom :) Nem bűn ez!
2012. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Delly ***** válasza:
A nők szeretnek előre gondolkozni,és álmodozni úgymond..Lehet ő sem gondolt még bele mélyebben a házasságba,gyerekvállalásba..de azért jó dolog ilyenekről ábrándozni..:) viszont ha eféléket mond neked,akkor biztos nagyon szeret.. :) és ha így jobban belegondolok,nem csak a nők között fordul elő az ilyesmi,hogy előreterveznek stb..az én fejemben sem fordult még meg ez a 'gyerektervezéses'téma..viszont a pasim,már néhányszor szóba hozta..,hogy ő két év múlva,amikor végez a gimiben,elvesz feleségül stbstb.. Szóval teljesen megértelek..! :D jó ezeket hallani a párodtól,de kissé rémisztő. :)
2012. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!