Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lőjetek le. Mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lőjetek le. Mit tegyek, hogy többé ne legyen ilyen problémánk?

Figyelt kérdés
Mostanában elég önbizalomhiányos lettem, nem sikerültek jól a dolgok, nem jöttek össze a céljaim, és elkezdtem úgy érezni, hogy a vőlegényemnek nem vagyok elég jó. Ezen annyit stresszeltem őt is, és annyiszor kétségbeestem, hogy most meg nem vagyok képes elhinni, hogy még ezek után is ugyan úgy szeret. Nem kell mondani, tudom, hogy hülye vagyok! De nem tartom magam kibírhatónak, ő mégis itt van velem, sőt, megkérte fél éve a kezem. Szerintetek 1 hónap szorongás-kétségbeesés-stresszelés után most megváltozhat az életem? Ez az, amitől félek: hogy sose fog már megváltozni, és emiatt elveszítem őt!

2012. dec. 17. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Az túl egyszerű, én kibelezlek, és egyenként kihúzom a fogaidat.
2012. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

1 hónap?:D 1 hónap agyfsz 1 nőnél fel sem tűnik.. :)

fölösleges ezen parázni. ne parázz, paráználkodj!

2012. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pedig tényleg hülye vagy....

ha igazán akarod,megváltozhat ez a dolog,csak pozitívan kell mindenhez hozzáállni.de tényleg

2012. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabriell88 ***** válasza:
Ha magadtól nem tudsz ebből kilábalni, érdemes lenne felkeresned egy orvost.
2012. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolattal nincs probléma, csinálunk magunknak, ugye? :)

Figyelj, biztos szeret, ha megkérte a kezed, és veled van, ha nem lennél elég jó neki, nem lennél a menyasszonya, erre gondolj! Próbálj pozitíva nem hozzáállni a dolgokhoz! Ha nem szeretne, és nem lennél jó neki, nem lenne veled, annyi! :)

2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k


:D


nézz hozzá dalszöveget, ha annyira nem vágod az angolt.

2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Hát, utolsó ezen a zenén meg a klippen bőgtem, pedig nem vagyok egy nagy zenén-sírós típus. Te jó ég. Igaz... És valóban hülye voltam. Csak azért mert nem kapok folyamatos megerősítést, értékes ember vagyok, és biztos jó vagyok valamiben... Majd kiderül. Köszönöm :) az orvoson am gondolkoztam, de most úgy érzem, mégsem lesz szükség rá.
2012. dec. 17. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ágyban mennyire vagy jó a sráccal? Csinálj valami újdonságot, ami bejön neki. Hidd el olyan megerősítést kapsz tőle, hogy ..... csak na... (A Csak Na helyett először azt akartam írni, hogy ".... a füleden jön ki", de ezt még se írhatom le! :D :D :D)
2012. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, ez a jó hozzáállás, amit írsz, reméltem ettől a számtól leesik.


A minap hallottam egy riportot, amiben azt mondta vki, hogy hinnünk kell abban, hogy jók vagyunk vmiben akkor is, ha épp nem jó irányba mennek a dolgok.


Ezen, amit írsz, nagyon sok ember átesik, én is volt, hogy így éreztem magam. Ha elfogadod, hogy ilyen van, meg tudsz vele bírkózni. Ha nem is hirtelen, de szép lassan rájössz, mi a módja.


Sok sikert.

2012. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!