Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem is vagyok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem is vagyok szerelmes, ha idegesít néhány hülye dolga?

Figyelt kérdés
Azt mondta a barátnőm, hogy a szerelem pont hogy az, hogy minden kis hülyeségét is szereted. De én kifejezetten utálom, amikor pl. elkésik, vagy mikor olyan dolgokról vitatkozik, amikhez nem is ért.
2012. dec. 20. 10:41
 1/8 anonim válasza:
Én amikor nem voltam szerelmes akkor pont h ezeket éreztem... de persze nem mindenki egyforma. :)
2012. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szerelmesen minden hülye dolgot el tudok nézni. A késés is olyan, hogy alap esetben bosszant, de amikor szerelmes vagyok, akkor nem érdekel, akkor még az idő is gyorsabban telik. Vitatkozásról pedig annyit, hogy olyan nincs is, amikor az ember szerelmes.
2012. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na, azért vita van akkor is, ha szerelmes az ember, ezt egész biztosan állíthatom- én szeretek vitázni, és izgalmas is. Már persze, nem a veszekedés, hanem pl (ami nálunk gyakori téma) az UFÓkról, vagy valami elvont dologról, amiben másként vélekedünk, és akkor néha összevitatkozunk, hogy az UFÓk most jó vagy rosszakaratúak-e :D


Viszont a párom szokott késni, eddig egy találkánkra nem érkezett pontosan, és eddig még nem volt szerencsém megélni, hogy esetleg ő várjon rám. Mikor legközelebb megyek a megbeszélt helyre a megbeszélt időben, valószínűleg ugyanez lesz a helyzet. Alapból én se szeretek várakozni, pláne, hogy azt se tudom, most azért nem jön, mert félrenézte az időt, vagy mert valaki útközben elütötte... De mégis, sosem haraggal vagy indulattal gondolok erre, még a gondolata is nevetésre késztet :D Nem tudom, ez valahogy hozzá tartozik, és olyan aranyos, ahogy mentegetőzik, meg hogy "de én általában pontos vagyok", meg hasonlók. :) Szerintem nem ő lenne, ha egyszer véletlenül pontosan jelenne meg, ne adj' isten előbb érne oda, mint én. Ez egy amolyan kis jellegzetessége, ami rá emlékeztet, és ez nélkül már nem is lenne ő. :)


Biztos a te párodnak is vannak ilyen kis dilijei, amik alapesetben idegesítenének, de mivel ezt ő csinálja, olyan aranyosan csinálja, és ezért még ezt is szereted benne :D Bár egy bizonyos idő után azért ezeket is meg lehet unni, és már idegesítővé válnak.

2012. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jézus :) ***** válasza:

Senki sem tökéletes. Így szép a Világ. Unalmas lenne, ha mindenki egyforma lenne, hibátlan és pontos. Az igaz szerelem az amikor az egód elvan nyomva. Szóval mikor nincsenek elvárásaid, előítéleteid, nem irigykedsz és nem bosszankodsz. Ha ezt elfogadod a másikban, akkor igazán szerelmes vagy.

"Cselekedj úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled cselekedjenek!"

"Az dobja rá az első követ, aki sosem vétkezett még!"

Van értelme bosszankodni bármin is? :)

2012. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sok dolgot "utáltam" egy régi barátomban, de nem hagytam el, mert szerettem. De ezt neked kell tudnod...
2012. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szerelmes vagyok még látom az illető hibáit, de nem problémázok rajtuk, nem érdekelnek. Aztán persze ahogy oszlik a rózsaszín köd, már kifejezetten zavarnak. Ezért mondják, hogy a lángolás elmúlása a vízválasztó egy kapcsolatban, mert ott dől el, képes vagy-e a hülye dolgaival is szeretni. Szóval ha már az elején ilyen kritikusan nézed a barátnődet, nem hiszem, hogy olyan hű de odalennél érte. Ezt döntsd el te magad, hogy jó vagy rossz-e neked...
2012. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: honnan vetted, hogy én vagyok a fiú? (lány vagyok) és honnan vetted, hogy a kapcsolat elején vagyunk? (3 éve vagyunk együtt)


Tudom, hogy senki sem tökéletes, és el is fogadom a hibáit, csakhogy egy barátnőm szerint akkor ez nem szerelem, ha vannak dolgok, amik idegesítenek. Ezért kérdeztem mások véleményét is a dologról. Amúgy a legeleje óta idegesít a késése, és nem tartom cukinak, meg semmi ilyesmi :D

2012. dec. 20. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért szakítottam a barátommal,mert volt hülye dolgai.Néha dedósan viselkedett,és egyre többször zavart ez.Aztán nem bírtam tovább,végül szakítottam.Jól jártam,mert 1 hónap után lett másik barátnője,aki valószínűleg ugyanígy fog járni:D
2013. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!