Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, ő egyből lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ő egyből lefeküdt mással. Visszafogadnátok?

Figyelt kérdés
A párommal 1 év után szakítottunk és ő egyből lefeküdt valaki mással. Utána visszafogadtam, de amikor kiderült ez akkor nem tudtam elfogadni és megint szakítottam vele. 1 hónap után felkeresett, hogy nem tud nélkülem élni. Én közben beszéltem azzal a sráccal akivel anno lefeküdt és kiderült hogy az egy hónap alatt még 2x együtt voltak. Számon kértem a barátnőm és most azzal védekezik, hogy nem voltunk együtt szóval ez nem megcsalás, ő így akart felejteni de nem sikerült neki. Mi erről a véleményetek? Az a baj hogy én szerelmes vagyok belé, elmondása szerint ő is belém csak elkövette ezt a hibát és nagyon megbánta. Mind2-őnknek első komoly kapcsolata ez.
2012. dec. 20. 10:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Igaza van a bnődnek, nem voltatok együtt, semmi közöd hozzá, hogy akkor mit csinált. Ne rinyálj már mint egy pisis
2012. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
én ugyanilyen helyzetben voltam,én is probálta megbocsátani a csajnak de nem ment,nem tudtam már vele szexelni,mert undorodtam attol,hogy mással volt
2012. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem az az elsőrangú kérdés, hogy lefeküdt mással a szakítás után.

Az elsőrangú kérdés, hogy miért szakítottatok? Az ok amiért szakítottatok, az megváltozott-e? (ha pl. tulajdonsága miatt, akkor nem kezdenék vele újra)


Szakítás - kibékülés ügyben, pedig ne azzal foglalkozz, hogy így szereted, úgy szereted. Nem ez a lényeg... már bocsi. Attól még nem lehet jó egy kapcsolat, mert te szereted. És hol marad ő?

2012. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Dorky ***** válasza:
Elképzelhetö, hogy tényleg így akart elfelejteni...szerintem ez megbocsájtható...föleg, hogy ö ment vissza hozzád. De azon valóban gondolkodni kellene, hogy ami miatt szakítottatok, az a probléma biztos nincs-e már?!
2012. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Igen én is voltam így, évekig együtt voltunk és imádtam de csak ritkán tudtunk találkozni és félrekrt. Két évig zaklatott és próbált kiengesztelni de szólni sem bírtam hozzá sosem, nemhogy hozzáérni.


Nézd a jó oldalát, legalább hamar kibújt a szög a zsákból sokkal rosszabb is lehetett volna(ha van gyerek pl.)

2012. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Különben is igencsak bárcás kategória lehet ha nő létére egy hónapig sem húzta, nevetséges.
2012. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mit vagy ezen megsértődve, nem is voltatok együtt, ez így nem megcsalás.

Nagyon sokan menekülnek a szexbe, ha felejteni akarnak. Még én is ezt tenném, mert valamiért az él a fejemben, hogy így könnyebb, lehet, hogy az is.


Másrészről ő azt sem tudhatta, hogy ti kibékültök-e. Ha nem, akkor talán örökké szex nélkül kellett volna élnie?

2012. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Emberre válogatja.Sokan azért fekszenek össze mással egyből hogy felejtsenek vagy gyorsabban..a baj ilyenkor hogy utánna még rosszabb lesz.Legalábbis nekem ez volt a helyzet.Az hogy vissza fogadja e valaki az megint ember függő..bár igaz nem volt megcsalás mivel nem voltatok együtt de sok embernek ezt nem veszi be a gyomra.Adjál időt a dolognak és ha nagyot szereted és lenyugodtál akkor fogadd vissza.
2012. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Nincs abba semmi,hogy mással is lefeküdt.Fura ,hogy ezt felhányod neki,hiszen szakítottatok.Egyébként meg semmi kár nem esett benne.
2012. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ma 11:10 vagyok


Még annyi hogy senki nem tökéletes és mindenki hibázhat,végtére nem megcsalt téged mert nem voltatok együtt.Igaz egyből lefeküdt valakivel ez a tudat nem jó,de bevallotta hogy szeret téged.Én adnék egy kis időt és megpróbálnám újból a dolgot.Sok kapcsolat ilyenek után még jobb lett és jobban becsülték egymást.Próbáld meg ha nagyon szereted,de egy kis időt még hagyjál hogy lenyugodjál.Fogadd vissza,szexeljetek egy nagyot és minden ok lesz.:D

2012. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!