Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok normális szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális szeretőt?

Figyelt kérdés
Jómagam 22 vagyok, de mindig is az idősebb nők vonzottak. Párkapcsolatra meg jelenleg sajnos nincs időm, és a vele járó hatalmas felelősséggel sem (mert én vagy komolyan gondolom, vagy inkább ne legyen semmi), de a feszültséglevezetés ilyen módjára viszont hatalmas igényem van, viszont csak ezért nem jövök össze senkivel, nem vagyok ennyire aljas. Írjon az, aki sikerrel járt, és azt is hogy hol, és hogyan talált, valamint hölgyek véleményét is szeretném kikérni a témával kapcsolatban, hogy ők ezt hogy fogadják egy férfitól (mármint az ilyen fajta közeledést).

2012. dec. 22. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugj meg egy jó MILFet, mondjuk ANYÁDAT :D
2012. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez marhaság. várd meg míg lesz időd párkapcsolatra és tessék vállalni a felelősséget. egoista feszültséglevezető nem fogja tudni megtanulni értékelni a párját, ha lesz.
2012. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dorky ***** válasza:

Arra gondoltál a kérdés kiírásakor, hogy esetleg itt?

A környezetedben nincs ilyen? Mert az ilyen oldalakon szerintem nehéz...lehet hamarabb lesz ha magad körül nézel szét.

Szerintem sok mindenen múlik..ha úgy jön oda vki, hogy szexeljünk akkor nyilván nem annyira pozitívan fogadom.

2012. dec. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A milf-eknek is kell ám orrba-szájba udvarolni, nem is mindig olcsó (és most nem arra gondolok hogy pénz kérne érte de a szálloda szobát nyílván nem ő fizeti stb.) Igaz többnyire nem olyan időigényes mert nem akar folyton rajtad lógni, lehet hogy családja is van.

Hogy szerezz: legyél udvarlós, kedves, azt add neki amit otthon már nem kap: szép szavak, bókok, csókok, energikus szex.

31N

2012. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!