Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök szobájának falán olyan posztereket láttok amik híres emberek képeit ábrázolják? Vagy a szemetekbe mondják, hogy ú ez milyen jó színész, az milyen dögös énekes és mégis veletek járnak?

Figyelt kérdés
Engem eléggé tud zavarni, ha más férfiakról ábrándozik a barátnőm mikor velem van. Legyen az akármilyen híres ember is.
2012. dec. 22. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 2 One Direction poszter van kint, a barátom már látta és nem zavarja.:) 15/L
2012. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, ha őt se zavarja ha s.ggbekúrom
2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lány, amelyik 14 felett még mindig ott tart, hogy számára külsőleg tetsző férfiakat rak ki a falára, az még elég gyerekes egy komoly kapcsolathoz. Ahogyan egy normális fiú falán sincsenek kint modellek, úgy egy lányén se legyenek, pláne, ha párja van. Kérdező, teljesen normális, ha ez zavar.
2012. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem focirajongóként elég sok férfi megfordul a falamon, szerintem legalább 3-4 poszter van kint a kedvenc csapatomról, és néhány magyar vízilabda csapatról, de eddig egy fiú sem emelt szót ellene. :)
2012. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!