Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyes pasik mindig megcsalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes pasik mindig megcsalják a barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Nem túl sok tapasztalatom van, eddig 2 hosszú kapcsolatom volt. Az első 5 évig tartott, és bár alkalmam lett volna, egyszer sem ellenőriztem a páromat, hogy hűséges-e, mert biztos voltam benne, hogy az. Ő nem volt az a playboy típus, tudtam róla, de mindegy volt, mert szerelmes voltam belé és ő is belém. Utána egy olyan barátom lett, akiről elsőre láttam, hogy nem csak nekem hanem a nők 90%-ának bejön, sok kapcsolata is volt már. Mindig féltem tőle egy kicsit hogy megcsal... és ez meg is történt 5 hónap után. Most minden barátnőm azzal jön, hogy ha helyes pasid van, aki másoknak is kell, az élni is fog a lehetőséggel... elég lehangolóan hangzik:(

tapasztalatok? Nemet és kort írjatok légyszi! 24/N


2012. dec. 23. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

az én barátomnak is sokan csapják a szelet, eddig elhajtotta őket, legalábbis a visszemséltekből

nem akarok naív lenni, biztos játsza a szépen ha épp kicsit ittasan csámcsog neki valami kis dudás fruska, de én nem hinném, hogy megcsalna. tudom, hogy szeret, és tudja, hogy nálam ez válóok, meg gondolom a lelkiismerete is közrejátszik

22L

2012. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is néha azt hiszem, hogy ez így van, de csak remélni tudom, hogy ez az elmélet nem állja meg a helyét.
2012. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiatal korban lehet.
2012. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Legyünk őszinték,a mai lányok a férfiak úgy kb. 5%-át tartják "helyesnek" vagy "jópasinak".Ez az 5% az aki a nők úgy teljes egészének "bejön".


Na mármost az a mázlista pali aki beletartozik ebbe a szerencsés 5%-ba szerintetek lesz akkora birka hogy lehorgonyoz hosszú évekre egy nő mellé(mint egy szerencsétlen kvazimódó)monogám kapcsolatba és nem él a lehetőséggel hogy ezerrel csajozzon?

2012. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem! Ne dőlj be az általánosításoknak! :) Van olyan, amelyik helyes és tisztességes is, csak meg kell találni...
2012. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Joreszt megcsalja. en is hasonlo fiu ferfi vagyok.mindig is feltek a baratnoim h megcsalom oket.pont ez tette be a kaput.miert nem lehet csak megbizni a masikban?

bevallom volt olyan h megcsaltam a parom(kapcsolat elejen)

de soha nem tennem mar!a kor is szamit, en megtanultam h nem lehet ilyenekkel jatszani...en is azt varom el a paromtol h huseges es oszinte legyen.akarmennyire szeretnem azt a lanyt ha egy ujjal is hozzaernek es nem ellenkezik discoban vagy akarhol vagy egy csok...nekem ott mar vege ha 100 ev kell h elfelejtsem akkor is.lehe mazohistan hangzik es az is de ez van.sztem ez eletkor kerdese 18-22 eves koromig megcsinaltam mostmar soha nem tennem tudom h mennyire fajhat es teisztessegtelen...ezert nenm is talalom a parom:D mert nehez olyat talalni..noben is ugyan olyan mint ferfiban.ha szep masnak is tetszik...

25f

2012. dec. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aki senkinek sem kell = kizárt hogy megcsal


aki kell néhány szép lánynak néha = nagyon kicsi rá az esély, kell hozzá elég ok (ilyen vagyok én is)


aki sok szép lánynak kéne = fejébe száll a hatalom és végigkur mindenkit akit csak tud, nem számít hogyan (ismerek ilyet bőven, lehet én is ilyen lennék (?) )

2012. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes lányok, mindig megcsalják a barátjukat?
2012. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:
Engem szerencsére még nem csaltak meg, de az a véleményem, hogy a vonzó külsőből hatalmas ego következik és bizony az ilyen emberek hajlamosak skalpokat gyűjteni. Az első barátom pont ez a tipikus helyes pasi volt, és állandóan csokit vitt a lány osztálytársainak... Ha nem dobom ki lehet, hogy megcsalt volna. Szóval én azt ajánlom, ha teheted, keress egy átlagos külsejűt,aki megbecsül!
2013. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!