Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy sosem fogom megtalálni azt a fiút, aki igazán meghódít és szeret? Tudnátok tanácsot adni? Elkeseredtem. Többi lent

Figyelt kérdés
Eddigi párkapcsolataimban nem voltam igazán szerelmes. Aki meg kellett volna, annak meg én nem kellettem. Már nem értem.
2012. dec. 24. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem teljesen viszonzott egy kapcsolatban,na az úgy szar:/
2012. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy manapság ez nem divat, de ne kezdj addig kapcsolatba, amíg nem vagy szerelmes.
2012. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez már csak így szokott lenni. Ébredj fel mert az élet nem egy tündérmese..itt nem hullik az ölünkbe semmi.


Meg kell dolgozni mindenért egy pasiért és nőért is.


Lehet h lesz még vagy 10 randid megismersz még vagy 10 embert amíg végre olyat találsz akire ezt mondod h igen"ő az"

2012. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem ritka kincs és (bár korábban én is azt hittem..) nem jár automatikusan bármikor bárkinek. Szerencse kérdése ez abszolút. Én 3 éve voltam ennyire szerelmes, sajnos nem lett jó vége. Azóta sem éreztem ilyet. Egyébként ne keseredj el. A kapcsolatok 90%-a látszatkapcsolat: vagy csak az egyik fél szerelmes, a másik meg elvan mellette, vagy egyik sem szerelmes csak érdek tartja őket össze vagy hogy ne legyenek egyedül. Az is gyakori, hogy manapság úgy divat összejönni valakivel, hogy nem is szerelmesek, és úgy hiszik, az majd később alakul ki. Na ezt nem tudom végképp megérteni. Várd ki az idődet, ne görcsölj rá. Majd akkor robban be az életedbe a szerelem, amikor már teljesen leszarod az egészet.
2012. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hosszú még az élet.
2012. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Há' lejjebb kő adni a mércét, drága! Erre még nem tetszett gondóni? Lehet, hogy nem lesz Mazerati, meg "bömös", de attól még szerethet.....
2012. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mintha rokon lelkek lennénk, nekem is ez a problémám, csak férfi szemmel, persze meghódítani én szeretném a lányt. :)

Manapság nagyon nem egyszerű párt találni, ha normális az értékrended és van pár (nem nagy elvárásod). De hidd el előbb utóbb, úgyis jön majd a lovagod, akinek nem fogsz tudni ellenállni, csak időszakos probléma ez! :)

2012. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Sokan még a 3 és 4 X után is keresik...

2012. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!