Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen együtt karácsonyozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen együtt karácsonyozni az anyóssal akivel együtt éltek, párotokkal ilyenkor nincsen vita?

Figyelt kérdés
Hogyan viselitek ha nincs beleszólásotok semmibe, csak azt kell csinálnotok amit anyós eltervezett?

2012. dec. 24. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig is együtt éltetek anyóssal, akkor gondolom semmi új nincs benne.

ha normális volt és volt beleszólásod a dolgokba, akkor karácsonykor is lesz, ha meg nem volt eddig se, akkor karácsonykor se lesz furcsa.

2012. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem felezzétek meg a karácsonyt.

Egyik fele anyósoddal másik fele meg h elmész a saját anyudhoz is.

2012. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem az együtt lét a probléma hanem az együtt dolgozás a közös munka ami bosszant, hogy mindig azt és úgy kell csinálnom amit ő mond, akkor pont annak kell neki állnom amit ő akar. Amit én szeretnék azt nem lehet mert felborítom az eddigi szokásokat. Amikor én eldöntöm magamba hogy most porszívózok akkor neki az nem jó vagy ha terigetek akkor segíteni akar csak hogy hamarabb végezek azt csinálhasam utána amit ő nem szeret csinálni, mert nem mellette vagyok és nem csinálom azt ami neki a nehezére esik.

Ha már 2 napot mellette főzicskéltem közösen legalább ilyenkor ne kéne ugrálnom és azt csinálni amit ő mond, mert a kis ujjamat nyújtom és már a karomat húzná.

És ráadásul nem is lenne semmi bajom vagy nem állnék neki ilyen kedvtelenül ha tudnám hogy csak a családnak készül. De nem jön a fél rokonság akik nem tudnak sütni és nem is akarnak sőt ilyenkor nem is sütnek jönnek és nem is hogy eszik de el is viszik. Én meg beleadtam a sütésbe főzésbe a felét én álltam, nem maradt egy fillérem sem ilyenkor meg a potyalesők jönnek és zabálnak. De azt nem kérdezi senki hogy 1 hét múlva mit fogunk enni mikor elfogy. És nem szólhatok semmit mert rokonjai a páromnak.

2012. dec. 24. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az anyósé a ház. Ha fejen állsz, akkor is az lesz, amit ő akar. És talán ez a normális is.
2012. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!