Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengednétek-e a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek-e a barátnőtöknek, hogy néha néha együtt legyen a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lefeküdjön vele!
2012. dec. 25. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ná
2012. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha én is ott lehetek. :D
2012. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt mondja, amíg gyakorlatba nem kerül a dolog...


Az első kapcsolatom lány létemre egy lánnyal volt, később mindketten találtunk egy-egy srácot magunknak. Nos, hiába izgatta őket a gondolat, szinte aggódva bámultak ránk, ha csak mondjuk megöleltük egymást a jelenlétükben, és közben azt mormolták önmaguk megnyugtatása céljából, hogy "ha lánnyal van, az nem megcsalás...." :D


Egyébként viszont "megengedték", bár nem sokáig folytattuk a viszonyt.

2012. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem engedném,sőt ha ezt szóba hozná,simán dobnám a ribancát.Egy párkapcsolatban ketten vannak,nem néha hárman,és csak engem akar nem engem és másokat.Lehet nem egyet érteni,de én ehhez tartom magam.
2012. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mért kezelik ezt lazábban mintha másik pasival lenne, ok legalább nem hazudik, de nekem a megcsalás az megcsalás akár fiúval akár lánnyal történik, ha meg megkérdezné elküldeném a francba, nem kell 3.kerék
2012. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!