Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátom, folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom, folyamatosan nézi a sógornőmet? Nem zavar, ha egy fiú megnéz egy csajt, de ez más ez túl sokáig tartó lesés.

Figyelt kérdés
A sógornőm sokat kellette magát a barátom előtt ,a pasim elkezdte nézegetni, volt olyan is, hogy többet beszélt vele, mint velem. Akkor nagyon összevesztem vele, főleg mert a sógornőm terhes volt...A barátom szerint én vagyok az igazi, meg azt hajtogatta, hogy kellene már neki az a nő... A barátom mindig rendes volt, szószerint sokként érintett, hogy őt egy ilyen nő megtudta hatni... sosem volt ilyen a barátom. Egy idejig a barátom normálisan viselkedett, mert szakítani akartam vele, ez miatt, már nem is foglalkozott vele,kicsit még bunkó is volt,de tegnap megint megnézte,mert azt hitte nem veszem észre,ez már túlzás esküszöm a barátomnak ez a létszükséglete...

2012. dec. 26. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát most őszintén, én csak annyit tennék hozzá, hogy egy terhes nő nagyon izgatóan tud kinézni, ez nekem is tapasztalatom. Bár lehet hogy ez csak beteges perverzió.
2012. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

:D Kapard ki a szemét, azt le van tudva a probléma.

Fogadd el, hogy megnézi, és kész. Nem tudom, miért problémázol ezen ennyire, valószínűleg a sógornőd jó nő, ennyi az oka. Jó, én értem, hogy zavar, de mit vársz, rá se nézzen?

2012. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Ez így sokáig nem fog menni, mert a barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt és állítólag velem akar lenni örökre, és mi lesz mindig kellemetlenül kell majd éreznem magam, ha családi összejövetel lesz, mert ők szimpatizáltak egymással?
2012. dec. 26. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:
1.-es: Egy terhes nő?? Szerintem pont,hogy semennyire se izgató csak maximum annak aki az apja a leendő gyereknek..
2012. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szép egyébként, sokan mondták már a bátyám háta mögött, hogy szebbet is találhatott volna, mert nem csinos nő a barátnője.
2012. dec. 26. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy szimpatizáltak? Hogy a barátod megnézte? Szerintem ülj le, gondold át a dolgot, és próbáld meg lezárni magadban, mert ez hülyeség.
2012. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Másra is ránéz a barátom, meg meg is nézi, és mi van ilyenkor semmi... De ha valaki a sógornőmet nézi addig míg el nem megy és mikor mással is beszél akkor is oda oda néz rá, az már túlzás és idegesítő. Engedjen el a barátom és kész, és szedjen szét egy családot, ha ennyire megb..szná azt a nőt, de akkor ne hajtogassa, hogy mennyire oda van értem, mert tényleg kikaparom a szemét...
2012. dec. 26. 13:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltem a barátomhoz és nem is figyelt, inkább arra figyelt, amit a sógornőm mondott valakinek
2012. dec. 26. 13:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak az a szimpatizálás, hogy megnézte, nem csak ez volt, de szerintem, az nem egy tali, ha én ülök és csak hallgatom, hogy ők miket beszélgetnek nevetgélnek, nem arról van szó, hozzá szóltam dolgokhoz,de a barátomnak a sógornőm sokkal érdekesebb volt. Meg ha társasoztunk barátom én és a másik bátyám, akkor is nézegette a sógornőmet, és várni kellett rá,míg nem tér vissza az álomvilágból... Nem tudom mi tetszik neki abban a nőbe, nem azért mondom azt ,hogy nem szép, mert most ilyen helyzetben vagyok, hanem szerintem tényleg nem nagy eresztés,kicsit fiús, de hát ízlések és pofonok...
2012. dec. 26. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Én értem a problémádat,és teljesen megértelek,természetes,hogy zavar a helyzet.Ugyanis itt nyilván arról van szó,hogy tetszenek egymásnak,vonzódnak egymáshoz,és egy hullámhosszon vannak.Ráadásul ebből nem is csinálnak titkot,még élvezik is a helyzetet.Ezt pedig azért csinálják,mert látják Rajtad,mennyire zavar.

Egy biztos:ha a barátod igazán szeretne és tisztelne Téged,meg sem fordulna ilyesmi a fejében.Én elgondolkodnék a helyedben ,mennyire megbízható egy ilyen ember.

2013. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!