Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Létezik olyan ember, aki már annyira megszokta a magányt, hogy nem érez késztetést hogy változtasson, vagy hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen:D Sajna az van h nagyon megszoktam és jó és félek h ez a szabadság megszünik egy kapcsolattal. 22f
2012. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok. semmi baj a külsőmmel, csak nem tudom elképzelni hogy bárki szerethet. ez pedig gátol abban, hogy párkapcsolatot alakítsak ki
2012. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivel az ilyen ember általában az ágyban nem próbálta ki magát, ezért nem bízik abban, hogy ha odakerül akkor el fogja bűvölni a lányt. Emiatt nem hajlandó komoly lépéseket tenni, mert lehet h azért dolgozik meg, hogy beégjen, legalábbis ettől fél. Ha valaki tisztában van a képességeivel és az adottságaival az egy idő után mindenképp elkezd menni az ösztönei után, és sikereket fog elérni. Aki viszont nem tudja, mit tud tenni az nem biztos, hogy látni fogja értelmét hogy kimozduljon a komfortból
2012. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én elméletileg szeretnék párkapcsolatot, de mivel nincs olyan lány, aki tudna engem szeretni, ezért mégsem akarok. Az nem hiányzik, h átverjenek és kihasználjanak.
2012. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

En meg kuzdok, de igazabol nem ertem minek ez a nagy felhajtas. Mire jo 'jarni', untat a szex koruli mizeria is. (elvezni elvezem amikor ott vagyok- csak nincs sok kesztetes bennem)

Nem latom ertelmet.

Es ez a randi/szex/jarunk/eljegyzes/hazassag/gyerekek sema UNTAT. Minek gyotrodni?

2012. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Kicsit sajnálom, hogy nem jön össze nektek így a dolgok.

Én személy szerint közepesnek érzem magam kinézetre (10/5), személyiségemmel annyi a gond, hogy kicsit nehezebben fogom fel a bonyolult dolgokat, de azért nem vagyok hülye. :D Szociális téren meg nem vagyok annyira nyílt, nincsenek barátaim se, de nem is zavar ez a dolog igazából. :) A magányt már én is megszoktam, utcán megnézem/néztem a csajokat, de semelyik mellé se tudtam oda képzelni magam.

2012. dec. 26. 18:19
 7/19 A kérdező kommentje:

#5-ös hozzászóló:

Személy szerint őrülnék az ilyen életnek amit leírtál, HA életem nagy részében boldog lennék mellette. :D (Tudom, ehhez az is kell, hogy én is tegyek érte) :)

2012. dec. 26. 18:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Sajnos en, ha korulnezek nem latok SENKIT aki boldog. Mindenki csak szenved, halalra dolgozza magat a csaladert. Most mondd meg, mi ertelme van napi 10-12 orat dolgozni, hulla faradtan hazaesni, azert, hogy enni tudj adni a kolykodnek, es fizesd a torlesztoreszletet, de nincs energiad, hogy elvezd az eletet, hogy tenylegesen egyutt legyel a felesegeddel, ne csak arra tartsd, hogy legyen aki fozzon/mosson rad.
2012. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja értem.

De amúgy hol laksz utolsó?

Mert én itt Hódmezővásárhelyen minden párt boldognak látok (még a 30-as korosztály körül is). Ennyien boldogok lennének tényleg, vagy csak én értelmezek valamit nagyon félre?

2012. dec. 26. 18:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Pest megye, es alap emberi tulajdonsag, foleg a magyaroknal, hogy ugy csinalnak a kulvilag fele, hogy minden rendben, de ez csak az en velemenyem :)
2012. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!