Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a pasim más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerke24 kérdése:

Az normális, hogy a pasim más lánynak megírja azt hogy : jaj látom esküvőn voltál rendesen megbámultalak a képeken.! Na ez normális szerintetek? Segítség! Ez nekem nagyon fáj s nemtudom mit tegyek hagyjam el?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat azert ne hagyd el :)

Ki volt a lany?

Lehet rokon ? Vagy regi barat? Osztalytars ?

Ez semmit nem jelent.

Miota vagytok egyutt?

2012. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom neked:

"Szia! K*rvára bejössz, ha te is szeretnéd, hogy felpróbáljalak, írj vissza. Puszi!"


Amúgy én személy szerint nagyon primitív, "IQ fighter" módszernek tartom ezt a fajta ismerkedést, attól függetlenül, hogy az illető kapcsolatban van-e vagy sem.

24F

2012. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1és fél éve vagyunk egyutt es nagyon sokat jelent nekem de nem ez az elso ilyen dolog amit csinalt.
2012. dec. 26. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ez az első ilyen dolog? Akkor mi kérdés?

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem biztosan fiatal, a naivságodból ítélve.

Szerinted az normális, hogy a hapsid folyamatosan más csajok után kajtat, miközben elvileg veled van és téged szeret?

2012. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok :D s lehet h naiv ... de az elozot is megbocsajtottam neki .. állitolag csak egy megcsuszas volt számárol ...s nagyon sokat konyorgott meg minden. nemtudom micsinaljak. nagyon szeretem ot s o is nagyon sokat tesz ertem . ?!!!!!
2012. dec. 26. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ú b a z m e g. Két részről is gáz. Nyilván ti ilyen "izék" vagytok, hogymondjam. Verebek.


Egyrészt milyen már, hogy ilyet ír a pasid egy lánynak, beszarok. :D

Másrészt, meg ezen akadsz ki és ez miatt könyörgött a bocsánatodért a pasid?

Nevetséges.

2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!