Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Az exem 1 év után dobott,mert sokat veszekedtünk és nem becsültük egymást. Még szeretem,de 2 hónap után elkezdtem ismerkedni másokkal.Erre ő bevágta h hiányzom neki. Nade ez csak hal a tortán,van egy másik lány is,akire azt mondta most h kezdi megszeretni,bár ő más...nem olyan,mint én. És h nem tudja eldönteni kit válasszon.1 hónapja ismeri,velem 1 évig volt,most kb azt várja mint a NagyŐ c.műsorban,h versengjünk,főként h a másik csaj erről nem tud. Én meg gyűlölök versenyezni,belevágok,mert tudom h ez az exemnek is fáj,hisz ő mondta. De normális dolog ez? Hogy sorba kell állnom egy "egyhonapos" csaj mellett. Azt akarom h boldog legyen,de énmeg szeretem! Egyszerűen gyűlölöm ha vmiért versenyeznem kell,mostmeg a szeretetéért tegyem ezt?

Azt mondta nem tudja,mit akar,szeret és hiányoznak az emlékeink,de jól tudja h előbbutóbb vkit meg fog bántani.

Utálom ezt,mégis...kész vagyok h szembeszálljak Ms.Tökéletessel...csak nem tudom,jól cselekszem e. :(


2012. dec. 27. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem szeretet akkor a részéről.:(
2012. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azt akarja hogy 2 nő is körülrajongja. De nagyon hülye ilyen helyzetekben mindig az van, hogy 2 szék közül a földre esik. És neked is nagy csalódás lesz, hagyd a fenébe, biztos nem ok nélkül szakítottatok.
2012. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ember nem lehet két emberbe szerelmes tudhatnád. Ez egy segg lépj le...
2012. dec. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van,köszönöm.
2012. dec. 27. 17:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok volt srácok. .D Így visszanézve. A srác 2 szék közül a padlóra esett. Kiléptem és ő elkezdett járni a csajjal. Jártak egy évig, de ugyanaz lett,mint ami velünk is volt. A csaj dobta.

Már nekem is más van 5 hónapja, sokkal jobban szeretem,mint azt a tuskót. :)

2014. máj. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!