Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen így tovább? Fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így tovább? Fog ez még menni úgy igazán?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy a párom (akivel 1 év 3 hónapja vagyunk 1ütt, és fél éve lakunk együtt anyuéknál) már sokszor hazudott nekem... Nem megcsalásról volt szó, hanem azon kívül mindenről... Mindig mondja h. megváltozik, jobb lesz minden, így meg úgy de sajna én már nem hiszek neki hiszen kb. ötödjére hallom ugyanezt, ilyenkor már nehéz hinni. Szüleim detto így vannak vele. Azon gondolkozom, h. 1kicsit meg kellene próbálnunk szünetelni vagy nemtudom. Totál össze vagyok zavarodva. Szeretem, de viszont ezek miatt már nem ugy állok hozzá mint ahogy kellene. Szeretni szeret ez biztos. evvel nincsen gondom. Csak nem tudom h miért kell folyton elrontani ami jó. 3-4-5 havonta mindig van valami huzása amivel el kell cseszni azt mondjuk ami 3-4-5 hónapig esetleg yoo volt.

Mondjuk az utolsó dolga az volt hazugság szinten, hogy Lkezdte a jogsit, már a forgalmi vizsgája volt mikor mint utólag kiderült megbukott. Holott nekem is és a szüleimnek is akiknél ugye lakunk, hazudott h. sikerült.

Mondjuk annyi volt az egész h Apu kikötötte neki, hogy ő is rakjon le valamit az asztalra, h. nálunk maradjon le kell tennie a vizsgát.

A párom azt mondta h. miattam hazudott h velem, mellettem maradhasson...

Szerintetek?

23L



2012. dec. 27. 07:20
 1/5 Patrik24 ***** válasza:
Szerintem a lehető legrosszabb ötlet valamelyik fél szüleinél lakni a pároddal.
2012. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen de más lehetőség egyenlőre nincs....
2012. dec. 27. 07:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg ugye a szüleim sem ugy vannak vele mint eddig... Apu ugy ahogy kijön vele, xoktak nevetgélni meg minden. De anyut inkább hagyjuk... Lehet h engem ez is zavar sőőőőt tuti. De mit tegyek? Mondjam neki, h. menjen L és ugyanugy folytatjuk tovább? Vagy mi legyen?:S
2012. dec. 27. 07:43
 4/5 Patrik24 ***** válasza:
Azt nektek kell tudni, hogy mi legyen, de én nem költöznék a barátnőm szüleihez, akármilyen jól kijövök is velük, főleg nem ennyi évesen.
2012. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt a jogsis részt írtad, már akkor gyanús volt hogy olvastam már ezt a kérdést. Akkor megkérdeztél, hazudnék-e hasonló helyzetben, vagy mi lévő lennék, és most sem igazán lehet mást tanácsolni.


Ha érzed, hogy nem jó így neked, és többszöri kérésed ellenére sem változik meg, akkor lehet nem őt kéne próbálnod megváltoztatni, hanem olyat keresned aki jobban illik hozzád.


És nem, ez nem magamra mutogatás.

Környezetedben, baráti társaságból.


Sok sikert kívánok, szerintem te is érzed hogy ez csak kínlódás mellette. Szeretni valakit önmagában kevés, ha ez nem elég erős ahhoz, hogy összeszedje magát érted.

2012. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!