Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, aki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki hasonló helyzetben van, hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
Lányok, október elején amputálták a jobb középső ujjamat. Azóta ha ismerkedni próbálok ez mindig problémát okoz. Aki hasonló helyzetben van, hogy oldja meg?

2012. dec. 27. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem a problémát...

azt értem, h téged zavar, h elveszítetted az ujjad, idővel túl leszel rajta

de miért zavarna ez pasit? nem a melledet vették le

2012. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért is baj?

Egyik ismerősömnek gyerekkorába egy talált gránát levitte a fél karját. Így is szerencsésen úszta meg. A falu legkedveltebb embere, imádják a nők, egyszerűen rohadt jó arc.

Ez meg "csak" egy ujj, van belőle másik 9, nem ettől leszel se több, se kevesebb ember, és nem kell hogy emiatt csökkenjen az önbizalmad

2012. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány. Ismerek egy srácot,aki hasonló helyzetben van,de egyáltalán nem zavarja,ugyanúgy csajozik. Jelenleg is van barátnője. :)
2012. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiányozhat akárhány ujjad, amíg a fejedben minden a helyén van, a normálisabb felét nem fogja zavarni, nem egy testrész vagy annak hiánya tesz azzá aki vagy.
2012. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Engem nem zavar. Múltkor is randiztam, és amikor észrevette onnan kezdve csak azt nézte, és állandóan azt kérdezte mi történt és miért. De utána mondta, hogy így nem kellek neki.
2012. dec. 28. 17:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs ezzel elsőkézből tapasztalata?
2013. jan. 14. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es válaszoló vagyok... Meglep, hogy még mindig emiatt aggódsz.


Az, ha valakinek ilyen jelentéktelen, személyiségedet semmilyen formában nem érintő hiányosság miatt nem kellesz, nem is lenne jó választás mint komoly kapcsolat.


Ilyen miatt hátrálni ki ismerkedésből felületes emberre vall.


Amúgy pedig, ha hiába minden válasz, egyikre sem hallgatsz...

Használj kesztyűt, itt van a télies, hóeséssel telt Január. Kitömöd a jobb középső ujj részénél, így nem fog látszani.


Azt viszont ne felejtsd el, hogy kinőni ettől nem fog.

Partnert, szerelmet, társat, akármit is akarj, szerintem ne olyanból válassz, akivel csak akkor haladhatsz előrébb, ha rejtegetned kell valamidet.


Mondani könnyű, átélni nehéz, persze... egész életet leélni ilyen hozzáállással viszont semmivel sem könnyebb.


24/F

2013. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!