Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakuló kapcsolatban mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolatban mikor valljam be a csajnak, hogy hosszútávú gyógyszeres kezelés alatt állok (depresszió stb. )? Soha?

Figyelt kérdés
Egyszer úgyis rájön. Tik elhagynátok a párotokat, ha rájönnétek?
2012. dec. 27. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nagyon jo kérdés,nekem uyganez van mindig,

volt hogy 1honap után vallottam csak be,de onnantol kezde már máshogy nézett rám

2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Én igen.
2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább azért hagynám el, mert eltitkolta.
2012. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Minel elobb... A bizalom egy kapcsolat egyik alapkove. Ha elmondanad neki nyiltan, o meg megis elhagyna, akkor szerintem meg jobban jarnal... En nem hagynam el a parom ilyen dolog miatt. Inkabb mellette lennek es segitenek neki atveszelni ezt az idoszakot.
2012. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan lány vagyok de hasonló kezelés alatt álltam, mikor megismerkedtem a barátommal. Az első randin megmondtam, azóta is (7 éve) együtt vagyunk, pedig néha most is gyógyszerre szorulok.
2012. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

MINT A SICC!

kivéve ha nagyon jó csaj.. XD akkor MINT A HUZAT!

2012. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ideális esetben még akkor elmondod neki, hogy milyen betegséged van, amikor még csak ismerkedtek, tehát hivatalosan még nem jártok. Akkor van alkalma a lánynak eldönteni, hogy elfogad-e téged ezzel együtt is, vagy sem. Sajnálom, hogy ez van veled, tényleg nem lehet könnyű így párt találni, de mégiscsak így tisztességes. Kívánom neked a legjobbakat :-)
2012. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Nekem mindig azt mondják a pszichofaxok, hogy ne áruljam el, ne diszkreditáljam magam, mindig csak a pozitív információkat adjam tovább magamról. Csak ez szerintem alakoskodásnak tűnik.
2012. dec. 27. 20:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bevallanám. Hogy mikor, az függ attól is, hogy mikor tudunk már ilyen dolgokról beszélni. Fordított esetben ha elmondaná, igyekeznék minél többet megtudni a depresszióról és annak kezeléséről. Hogy úgy álljak hozzá, ahogy neki is jó.
2012. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem arra gondoltak, hogy ne ezzel kezdd az ismerkedést. Ha már alakul némi kötődés, el lehet mondani.
2012. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!