Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható kifogás ez?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk a barátommal,már 3 hónapja. Most karácsonyra hazajöttünk vidékre a szüleinkhez. Ám nem is találkoztunk,pedig ugy volt h majd jön hozzám és én is megyek... De azzal érvel h ugyis együtt lakunk jó ez a pár nap külön. Értem én,az első 2 napot én is élbveztem,de már egy hete lassan h felém se néz :( Nagyon rosszul esik. ha szólok neki akkor elvicceli az egészet
2012. dec. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
durva, hogy nem hiányzol neki. Értem én a távolságtartást, de úgyis a szülőkhöz mennétek haza minden nap, nem igaz, hogyha együtt laktok nem hiányzik a napi kontaktus vagy legalább a telefon?????
2012. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pont ma mondtam neki h ha én nem irok rá,akkor ő még azt se tenné és h talán annak örülhetek h válaszolni válaszol...

Nagyon rosszul esik,meg az h mikor mondom h probléma van hahó változtatni kéne,elvicceli az egészet h csak én reagálom túl.

2012. dec. 28. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, nem?:) és január 6-án majd megy érted..
2012. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na, ezt nagyon megértem, lehet, az együttlakás váltotta ki nála? Szerintem ne keresd, hátha észbe kap. Ha minden nap vagy este a barátaival van, a telefont akkor is felemelhetné. Ne keresd, szórakozzál te is barátnőkkel, családdal.
2012. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!