Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítás után ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás után ha a párunk sokat jár a haverjához az azt jelenti hogy teljesen jól van lelkileg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos volt már máskor is összeveszésünk a párommal,gyakran megtörtént,de most úgy érzem ez most olyan más,mert még az ünnepeket is külön töltöttük ami engem eléggé megviselt,és nagyon valószinü,hogy szilveszterezni sem fogunk együtt, Neki több haverja nagyobb társasága van mint nekem,és biztosan meg is hívják valahová,Én meg nem tudom, hogy megyek e valahová? Én nem voltam ugymond az a tekergő típus mint Ő. Elköltöztem egy új környezetbe miatta,és ezért távolt kerültem az Én ismerőseimtől,barátaimtól,és a távolság miatt inkább csak telefonos kapcsolat tartás maradt meg, neki meg karnyújtásnyira vannak az ismerősei a haverjai.

Nem tudom hogyan gondoljak a szilveszterre úgy,hogy ne fájjon az,hogy bezzeg Ő biztos jól kiszórakozza magát,és boldog lesz,Én meg lehet nem tudok menni sehova.

Nekem van egy nagylányom, akitől meg nem várnám el,hogy miattam itthon legyen, ettől biztos nem érezném jobban magam.Félek egy picit attól,hogy nagyon rossz lesz,és szőrnyű magányosnak fogom magam érezni,és az is nagyon fog fájni,hogy a párom meg ennyire szerencsés,hogy még ráadásul a szakítás is miatta történt ,és akkor még Ő lehet boldog.

Nagyon nehéz! Ti hogyan gondolnátok erre? Az is igaz lehet,hogyha órákat képes a haverjánál eltölteni az azért van,mert olyan jól érzi magát?

Szerintetek


2012. dec. 29. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne keverd össze a boldogságot a vidámsággal!

Teljesen természetes, hogy a haverjaival van egy "szakítás" után, szerintem a legtöbb férfi ezt teszi.

Élvezd kicsit az egyedüllétet! Találd meg magadban a társaságot! A lányod elmegy bulizni, te meg sorban megnézheted a Szerelmünk lapjait, a Love Storyt, az összes Alkonyatot, meg még egy rakat takonytól és könnytől csurgó filmet egy üvegecske pezsgővel :D Ne felejtsd el, hogy a párod előtt is volt egy életed!

2012. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eszébe sem fogsz jutni, tedd te is ezt.
2012. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hülyeség,amit tettél, hogy miatta hagytad el a környezetedet. Persze, hogy jól érzi magát, de az is lehet, hogy szenved és azért van a barátai között.
2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló! Tudod nem azért hoztam meg egy ilyen döntést,mert eleve kudarcra számítottam,hanem biztos abban hittem,hogy jó lesz minden.Vagy Te mindent tudni szoktál előre?
2012. dec. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!