Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfival viszonyt kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfival viszonyt kezdeni minden esetben elítélendő, etikátlan, erkölcstelen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem, ha a felesége:

- hárpia

- kiálhatatlan

- rossz a viszonyuk

- beadták a válópert.

Igen, ha:

- ezek nem állnak fent.

2009. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőt kiegészíteném azzal, hogy ha TÉNYLEG így van, nem csak a pasas mondta.
2009. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb. egy éve tartom a kapcsolatot az interneten keresztül egy férfival, aki nős, afféle lelki szemetesládája voltam, minden gondját, baját, lelki nyomorúságát kitárta, megosztotta velem, élőben is találkoztam már vele talán négy alaklommal, s kiderült, hogy megvan közöttünk a fizikai vonzalom is, nem csak a lelki egymásratalálás, tudom azt is, hogy nagyon rossz házasságban él, s ezt nem csak tőle, hanem az édesanyjától, testvérétől is, már a válóper beadásán is ondolkodik (csak szeretné, ha közös megegyezéssel válnának, s a feleség ebbe nem akar belemenni), s most már többet is szeretne tőlem, nem csak baráti beszélgetéseket, én is nagyon vonzódom hozzá, de akkor is valahogy nem visz rá a lelkiismeret, hogy több is legyen közöttünk, míg el nem válik. Viszont a válás akár több évig is elhúzódhat, s vaalhol félek is, hogy ha nem engedek, akkor elveszítem. Mit tegyek?
2009. aug. 25. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem válik el, addig ne tegyél semmit.

(Zárójelben megjegyzem, hogy ha mégis, azért a világ jó részén téged halálra köveznének, a férfit pedig lefejeznék, szóval a házasságtörés nem számít komolytalan dolognak...)

2009. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz tök mindegy h milyen a feleség, akkor is etikátlan, mert nős.
2009. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beadta a válókeresetet, szerintem már nem elítélendő.Ezzel nyíltan jelezte a világ felé,hogy ő ebből ki akar lépni.
2009. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Elítélednő. Tök mindegy milyen a felesége, ha akar valamit a pasi akkor váljon el.
2009. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Igen, az.

Majd, ha a válási papírt lobogtatja (hogy már elvált), akkor lehet kezdeni bármit is. Váljon el, ha akar valamit.

2009. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, ő hajlandó várni is rám, míg elválik, s csak azt kéri tőlem, hogy a válóperének ideje alatt tartsam benne a lelket, szeretne tudni a mindennapjaimról, anélkül hogy találkoznánk, tehát csak levelezésen, msn-n keresztül. Egyszóval egyelőre legalább csak mint levelezőpartner szeretné, ha részt vennék az életébe, s aztán majd az idő kiforgatja a válaszokat, hogy hogyan tovább, elvégre annyira felületesen ismerjük egymást, mint pár, hogy egyáltalán nem tudjuk azt, hogy ez mennyire lesz elegendő. Gondolom, hogy azért csak leveleznünk szabad. Én úgy érzem, hogy igen.
2009. aug. 25. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak rohadtul önző dolog. Ennyi.
2009. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!